Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Школа №10 м.Бахмута долучилася до міської акції «Чисте місто починається з кожного»

Переглядів: 882
19.04.2016 - 15:21
Школа №10 м.Бахмута долучилася до міської акції «Чисте місто починається з кожного»

У рамках проведення міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного» у школі №10 проведено цілу низку заходів.

Учні 7-8 класів презентували вироби, що братимуть участь у конкурсі «Друге життя непотрібних речей» та у конкурсі «Екологічних реклам». Представлені вироби та презентації довели, що дітям небайдужі екологічні проблеми нашого міста та планети.

Суботник під гаслом «Чисте місто починається з кожного» було розпочато урочистою лінійкою. Команди класів звітували девізами про готовність до участі в акції, отримали маршрутні листи та під сучасні українські пісні жваво розпочали роботу.

Прибиранню підлягали спортивна площадка школи, прилегла до школи територія (вул. Некрасова та Гаршина). Проте основні сили учасників акції були спрямовані на прибирання берегів Трубного ставка. Активну участь проявили учні 5-11 класів, педагоги, технічний персонал школи, працівники ЖЕКу. За підтримки виконкому Бахмутської міської ради було організовано вивіз сміття та висадка дерев.

Традиційно такі заходи у школі №10 називають «умиванням», після якого школа «посміхається». Сьогодні заклад «радо посміхається» рідному місту, рідній державі. Діти ж і дорослі, втомлені та щасливі, посміхались до рідної школи.

У рамках проведення міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного» у школі №10 проведено цілу низку заходів.У рамках проведення міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного» у школі №10 проведено цілу низку заходів.У рамках проведення міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного» у школі №10 проведено цілу низку заходів.У рамках проведення міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного» у школі №10 проведено цілу низку заходів.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально