Сьогодні, у день скорботи, мешканці Бахмутської громади об’єдналися з усією Україною, щоб згадати трагічні сторінки нашої історії – Голодомор 1932-1933 років та масові штучні голоди 1921-1923 і 1946-1947 років. Учасники молебнів та поминальних заходів поклали квіти до меморіальних місць, долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».
У рамках співпраці Бахмутської міської військової адміністрації з БО «Благодійний фонд «Україна ЦЕ ТИ», Житомирською та Маріупольською міськими радами, мешканці Бахмутської громади, які тимчасово перебувають у Житомирі, отримали гуманітарну допомогу.
Мешканці Бахмутської громади, які наразі проживають у Кривому Розі, долучилися до циклу культурологічних заходів, присвячених Дню пам’яті жертв Голодомору в Україні.
У День пам'яті жертв Голодоморів історія вкотре своїм болем нагадує про ті страшні часи, що продовжують жити в нашій національній пам'яті. Щороку, в четверту суботу листопада, українці об'єднуються у спільній молитві за тих, хто навіки залишився в темряві безнадії, страху та голоду.
Визначено переможниць щорічного обласного конкурсу «Жінка Донеччини», який відзначає активних жінок за вагомий внесок у соціальне та культурне життя, розбудову регіону, а також досягнення у сприянні гендерній рівності, реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків.
Працівники осередку «З Бахмутом у серці. Одеса» взяли участь у робочій зустрічі «Підвищення спроможності у наданні підтримки для постраждалих від гендерно зумовленого насильства (ГНЗ)», організованій фахівцями Міжнародного комітету порятунку (IRC) International Rescue Committee.
Святкова програма була присвячена вшануванню патріотизму та мужності українців, які відстоюють демократичні цінності та незалежність України. Серед гостей заходу були й бахмутяни.
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує:
Захист довколишнього середовища – наша загальна турбота, і саме від нас залежить, яке майбутнє буде у наших дітей та нащадків.
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Ці трагічні сторінки української історії нагадують про важливість збереження живої пам’яті про минуле. Злочини проти людства мають отримати належну оцінку міжнародної спільноти, а жертви – гідну шану.
Останні статті на сайті
- Інструкція: як переглянути свою електронну трудову книжку
- Пільгові норми на оплату послуг з водопостачання та водовідведення
- Аналіз податкового ризику
- Щодо заповнення платіжної інструкції: реквізит «Фактичний платник»
- Щодо оподаткування ПДФО доходів нерезидента з продажу нерухомості
- Щодо добровільної сплати єдиного внеску
- Як фізичній особі подати заяву про включення до реєстру волонтерів?
- Продаж підакцизних товарів: код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД у чеках РРО/ПРРО
- Пенсійне забезпечення окремих категорій працівників сільського господарства
- Як правильно заповнити платнику податків реквізит «Призначення платежу» платіжної інструкції у разі погашення податкового боргу