Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

«Різдвяні пряники власноруч»

Переглядів: 189
10.01.2018 - 07:56
«Різдвяні пряники власноруч»

Кондитерський майстер-клас «Різдвяні пряники» у «Дзвіночку» м.Бахму

Зима прийшла – купу свят нам принесла: і Новий рік, і Різдво, Василя Святого й Водохреща. У кожній родині святкують Різдво, і звісно ж, чекають колядників. Господарі заздалегідь готуються до свята: готують страви, випікають смаколики.

Ретельно підготувалися до зустрічі колядників у закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» м.Бахмута. Напередодні Різдва у групі «Ромашка» (вихователь Людмила Манойло) відбувся майстер-клас із приготування різдвяних пряників. До цього заходу була проведена попередня робота щодо ознайомлення дітей та їх батьків із народними традиціями.

У святковій атмосфері, з добрим настроєм діти приступили до створення смаколиків. Все вийшло добре, бо коли вкладаєш у свою працю доброту, щирість та позитивну енергію – завжди отримуєш гарний та смачний результат.

Своїми кондитерськими виробами вихованці пригостили батьків та дітей-колядників після проведення загального Різдвяного свята у закладі.

Кондитерський майстер-клас «Різдвяні пряники» у «Дзвіночку» м.БахмутаКондитерський майстер-клас «Різдвяні пряники» у «Дзвіночку» м.БахмутаКондитерський майстер-клас «Різдвяні пряники» у «Дзвіночку» м.Бахмута

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально