Бахмутська районна філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує про стан інфекційної захворюваності населення м. Бахмут та Бахмутського району за період 2019 року :
За період 2019 року в м. Бахмут зареєстровано 16621 випадок інфекційних захворювань, з них 95,3% - випадки захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції.
Без урахування ГРВІ, іншими інфекційними захворюваннями перехворіло 759 осіб, проти 1048 у 2018 році ( зменшення на 38%). У порівнянні з 2018 роком зареєстровано зниження захворюваності туберкульозом на 16%, вітряною віспою у 2,8 рази, захворюваність на кишкові інфекції на рівні 2018 року. Виросла захворюваність на вірусні гепатити та кір, у 2019 році на кір перехворіло 59 осіб, у 2018 році захворювань кором не було.
У Бахмутському районі ( разом з Соледарською, Сіверською та Званівською ОТГ) у 2019 році зареєстровано 13691 випадок інфекційних захворювань, з яких 95,7% - ГРВІ. Іншими інфекційними захворюваннями перехворіло 585 осіб, що на 2,9% менше ( 602) ніж у 2018 році. Зареєстровано зниження захворювань на туберкульоз на 20,9%, вітряною віспою на 20,1%. Виросла захворюваність на вірусні гепатити, кишкові захворювання ( + 7,6%). У 2019 році зареєстровано 40 випадків кору, проти 11 у 2018 році.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням