Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 256 гостей.

Урядовий портал

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Переглядів: 6754

Сайт: www.uor.dn.ua

e-mail: 20361881@i.ua

тел. Приймальної комісії: +380951048897

Адреса: м. Бахмут, вул. Черняховського 26

Адміністрація

посада

П.І.Б.

Телефон

Директор коледжу

Анушкевич Ігор Казимирович

+38 (095) 104 88 97 

Заступник директора з навчальної роботи

Найденко Тетяна Вікторівна

+38 (095) 104 88 97 

Старший інструктор-методист

Любченко Сергій Костянтинович

+38 (095) 104 88 97 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ» – комунальний спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю системи загальної середньої та фахової предвищої освіти.

КЗ «ДОСКСП ім. С. БУБКИ» – єдиний в Донецькій області навчальний заклад спортивного профілю, яке має унікальну структуру: загальноосвітня школа II ступеня (7-9 класи) і III ступеня (10-11 класи), фаховий предвищий навчальний заклад (I-IV курси). Навчально-виховний і спортивно-тренувальний процеси поєднані єдиним режимом роботи закладу, в якому для учнів та студентів створено сприятливі умови для здобуття освіти, тренувань, змагань та відпочинку.

Головна мета діяльності коледжу – забезпечення відбору та спортивної підготовки обдарованих дітей та молоді, створення умов для розвитку їх індивідуальних здібностей з метою досягнення високих спортивних результатів та поповнення національних збірних команд у поєднанні із здобуттям учнями та студентами відповідної освіти. Координацію діяльності училища здійснює управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Ми пишаємось нашими випускниками. Серед них понад 600 майстрів спорту України, понад 60 – майстрів спорту України міжнародного класу, 11 заслужених майстрів спорту України, 26 учасників Олімпійських ігор. Семеро наших випускників – володарі олімпійських медалей, заслужені майстри спорту України. Це абсолютна олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, олімпійський чемпіон Олег Верняєв, олімпійські призери Ігор Радівілов (усі – спортивна гімнастика), Ірина Ліщинська, Наталія Тобіас, Марія Рємєнь, Аліна Логвиненко (усі – легка атлетика). Понад 80 наших випускників стали чемпіонами світу та Європи.

Коледж запрошує навчатися здобувачів фахової передвищої освіти за освітньо-кваліфікаційним ступенем «Фаховий молодший бакалавр». Спеціальність 017 – «Фізична культура і спорт». Професійна кваліфікація – «Інструктор-методист з фізичної культури і спорту».

Училище, в той час, було створено наказом Державного комітету з фізичної культури і спорту України від 18 серпня 1989 року на базі Донецького технікуму фізичної культури. У 1995 році навчальному закладу присвоєно ім’я Сергія Бубки, видатного спортсмена сучасності. Сергій Назарович – Герой України, олімпійський чемпіон, 10-разовий чемпіон світу, 35-разовий рекордсмен світу зі стрибків з жердиною, президент Національного олімпійського комітету України, член виконкому Міжнародного олімпійського комітету, перший віце-президент Міжнародної федерації легкої атлетики. У 2015 році наказом Кабінету міністрів України ДВУОР ІМ. С.БУБКИ (КЗ «ДОСКСП ім. С. БУБКИ») передислоковано з тимчасово окупованого Донецька на підконтрольну Україні територію. З вересня 2015 року училище функціонує на базі Бахмутського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» (вул. Черняховського, 26).

Заклад «Вогник» розташовано на ділянці площею понад п’ять гектарів, на якій побудовані гуртожиток (три корпуси з навчальними аудиторіями), їдальня, тренажерний зал. Для вправ на свіжому повітрі є відкритий басейн, майданчики для гри у баскетбол, волейбол, теніс, футбол, а також комплекс тренажерів для загальної фізичної підготовки. В адміністративній будівлі розміщуються навчальні аудиторії, бібліотека, медичний пункт з обладнанням та ізолятором. Учні та студенти ДВУОР ІМ. С.БУБКИ навчаються безпосередньо в училищі, а тренуються двічі на день у різних спортивних спорудах Бахмута. Транспортне сполучення між гуртожитком і тренувальними базами забезпечує автобус училища. На змагання в межах області та в сусідніх областях команди училища відряджають автотранспортом закладу, а представники велоспорту та триатлону – спецтранспортом.   

Для покращення умов учбово-тренувального процесу Бахмутська громада передала на баланс коледжу п’ятиповерхову будівлю гуртожитку педагогічного училища (вул. Благовіщенська, 43) і стадіон «Авангард» (вул. Благовіщенська, 47). Обидва ці об’єкти потребують реконструкції, яку вже розпочато.

Перший етап реконструкції стадіону «Авангард» завершено наприкінці 2019 року – на футбольному полі розміром 105х68 м облаштовано дренажну систему і синтетичне покриття. Завдяки цьому тренування і змагання на стадіоні «Авангард» проводяться у будь-яку пору року.

Розпочато реалізацію проекту сучасного комплексу для коледжу. Це учбовий корпус на 400 учнів і студентів, спортивний корпус з 50-метровим плавальним басейном, чотири спортивні зали  (універсальний, для важкої атлетики, боротьби, гімнастики), тир для стрільби з пневматичної зброї, бігові доріжки по колу довжиною 400 м, пряма бігова доріжка 110 м, майданчики для стрибків у довжину і висоту, сектори для штовхання ядра, метання диску та молоту, тренувальні футбольне і метальне поля, майданчик з тренажерами.


Пошук

Актуально