Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Презедент України

Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради

Переглядів: 229233

Юридична адреса:
вул. Садова, 137
м.Бахмут, Донецька область,
84500, Україна

Контактний телефон:
Начальник Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської міської радии - 44-01-44
Секретар - 44-04-62
Спеціалісти Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради - 44-15-08
Централізована бухгалтерія Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради - 44-01-19

Електронна адреса:
sportcom@bahmutrada.gov.ua
bakhsportcom@gmail.com 

Графік роботи:
Понеділок - четвер з 8-00 до 17-15
П'ятинця з 8-00 до 16-00
Перерва з 12-00 до 13-00 

Графік прийому громадян:

П.І.Б. Посада Час № телефону
Лис Віктор Мілентійович начальник Управління четвер з 800 до 1700 44-01-44

На виконання протокольного рішення  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 (протокол №2, п.19) і протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 (протокол № 4, п.1.9) розпорядженням міського голови від 19.03.2020 № 59рр особисті прийоми громадян скасовані до особливого розпорядження.

Графік проведення "Прямих ліній"

П.І.Б, посада День, час проведення № телефону
Лис Віктор Мілентійович
начальник Управління
ІІІ четвер
з 14.00 до 15.00
44-01-44

Стислий перелік функцій:

 1. Здійснює контроль за дотриманням законодавства в сфері розвитку фізичної культури і спорту на території Бахмутської міської ради, поширює кращий досвід роботи працівників галузі.
 2. Розробляє та подає на розгляд Бахмутської міської ради та її виконкому пропозиції з питань удосконалення та подальшого розвитку галузі, утримання, реконструкції та будівництва спортивно-оздоровчих баз.  
 3. Розробляє проекти, програми, перспективні   плани   розвитку фізичної культури і спорту та виносить їх на розгляд Бахмутської міської ради.
 4. Контролює ефективність розвитку фізичної культури та спорту, оздоровлення населення засобами фізичної культури та спорту в учбових закладах, установах, підприємствах, організаціях – незалежно від форм власності, за місцем проживання.
 5. Здійснює керівництво спортивно-оздоровчими закладами, об’єктами спортивно-оздоровчого призначення, які розташовані та функціонують на території Бахмутської міської ради та фінансуються за рахунок місцевого бюджету.
 6. Контролює утриманням, розвиток, діяльність згідно функціонального та цільового призначення,  спортивно-оздоровчих баз, об’єктів, функціонуючих на території Бахмутської міської ради незалежно від її форми власності та відомчого підпорядковування.
 7. Забезпечує розвиток мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл,   спортивно-оздоровчих клубів, центрів фізкультурно-оздоровчої роботи для населення, в тому числі і на платній основі, контролює ефективність їх роботи згідно цільового призначення.
 8. Розробляє та впроваджує нові напрямки, форми роботи в сфері розвитку та популяризації фізичної культури і спорту серед населення.
 9. Вивчає потребу у спеціалістах з фізичної культури і спорту, здійснює  у  встановленому  порядку  розподіл  фізкультурно-спортивних кадрів, контролює рівень професійної підготовки, якість роботи, проводить роботу направлену на  поліпшення їх  умов праці, проживання, побуту, тренувань.
 10. Організовує контроль за ефективністю використання фінансів що виділяються на  утримання і розвиток фізичної культури і спорту на території міської ради.  
 11. Виступає у ролі замовника на будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти об’єктів спортивно-оздоровчого призначення. 
 12. Організовує, разом із зацікавленими державними та  громадськими  установами, об’єднаннями, практичне  впровадження  в  життя програм  фізичного   виховання для  різних  вікових груп  населення, здійснення контролю за їх виконанням.
 13. Проводить фізкультурно-оздоровчу та спортивну діяльність  серед інвалідів, забезпечує  їм сприятливі умови для фізичної реабілітації і занять фізичною культурою і спортом.
 14. Складає та затверджує єдиний календарний план міських спортивно-масових заходів, здійснює практично-організаційну роботу по його виконанню.
 15. Забезпечує дотримання Єдиної спортивної класифікації України,  правил проведення спортивних змагань, виконання програмно-методичних   і інших нормативних документів, що регламентують організацію і проведення системної роботи з фізичного виховання населення.
 16. Забезпечує  підготовку  і  участь  спортсменів та збірних команд міста в змаганнях різного рівня.
 17. Затверджує міські рекорди по видах спорту, представляє у встановленому порядку відповідні документи на присвоєння спортсменам і тренерам спортивних розрядів, звань і категорій.
 18. У встановленому порядку присвоює спортивні розряди і кваліфікаційні  категорії  тренерсько-викладацькому складу. За досягнення в роботі, спорті, застосовує форми матеріального та морального заохочення.
 19. У встановленому порядку сприяє фінансуванню всіх напрямків діяльності сфери фізичної культури і спорту, за рахунок та в межах виділених коштів з міського бюджету, інших джерел незаборонених законодавством:
 20. Вносить пропозиції щодо обсягів бюджетного фінансування об’єктів  фізичної культури і спорту, що є комунальною власністю та знаходиться на балансі Управління, аналізує та контролює ефективність їх використання;
 21. Використовує та перерозподіляє одержані від підприємств, установ та інших організацій  спонсорські, благодійні  надходження на розвиток фізичної культури і спорту на території міської ради згідно цільового призначення.
 22. Розглядає у встановленому порядку заяви, скарги громадян, приймає відповідні заходи по  усуненню недоліків що відносяться до сфери його управління.
 23. Координує роботу усіх фізкультурних-спортивних організацій, федерацій з видів спорту, інших структур - в питаннях ефективності розвитку фізичної культури і спорту на території Бахмутської міської ради. 
 24. Забезпечує доступ населення до публічної інформації, розпорядником якої він є, своєчасне надання публічної інформації, її достовірність і повноту.
 25. Забезпечує реалізацію вимог Закону України «Про обробку персональних даних» в свої діяльності.
 26. Виконує  інші функції за дорученням міського голови

 До складу підпорядкованих Управлінню організацій належать:

 • Комунальний заклад спортивно-оздоровчого профілю "Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Бахмутської міської ради";
 • Комунальний позашкільний навчальний заклад спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Бахмутської міської ради»;
 • централізована бухгалтерія Управління з питань фізичної культури та спорту  Бахмутської міської ради;
 • комунальний заклад спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург» Бахмутської міської ради»;
 • спортивно оздоровчі клуби: «Атлет», «Дебют», «Мангуст», «Ушу».

П.І.Б.

Посада

Розподіл обов’язків

№ каб. № телефону

Лис Віктор Мілентійович

начальник Управління

 • Здійснює керівництво діяльністю Управління;
 • планує роботу Управління;
 • контролює відповідність діяльності (згідно Статутів та Положень) структурних підрозділів Управління, комунальних закладів, клубів, приватних установ, що надають  послуги у сфері  фізичної культури та спорту;
 • виконує координаційну роботу, що до взаємодії та ефективної діяльності в питаннях розвитку фізичної культури і спорту,   державних, комунальних та  громадських організацій;
 • контролює, відповідає за цільове використання коштів виділених Управлінню на утримання та розвиток сфери фізичної культури і спорту на території Бахмутської міської ради.

 

-

Радіонова Наталія Сергіївна

головний спеціаліст Управління

 • ведення кадрової роботи, веде діловодство і контролює виконання документів і відправку    вихідної документації (надання інформації з моніторингу програми соціально-економічного розвитку м. Бахмута з розділу «Фізична культура і спорт» та виконання комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту м. Бахмут).
 • складає статистичні звіти, інформації про діяльність Управління;
 • приймає участь в підготовці проектів розпоряджень міського голови, рішень Бахмутської міської ради та її виконавчого комітету.
 • здійснює контроль за своєчасним виконанням рішень Бахмутської міської ради, виконкому Бахмутської міської ради, розпоряджень міського голови, наказів, розпоряджень, доручень начальника Управління;
 • представляє інтереси Управління в реєстраційній службі;
 • відповідає за ведення правової роботи, роботи з НП виховання Управління;
 • у зв’язку з виробничою необхідністю має право першого підпису документації Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.
-  

Светлічна Лариса Борисівна

спеціаліст І категорії Управління

 • веде діловодство, контролює виконання та відправку    контрольної документації;
 • веде облік основних показників роботи колективів фізичної культури учбових закладів, підприємств, спортивних товариств і відомств, дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, здійснює контроль за ефективністю їх діяльності;
 • складає статистичні звіти, інформації про діяльність Управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради, підприємств,  установ, організацій, спортивних товариств і відомств.
 • відповідає за надання інформації щодо пропаганди фізичної культури і спорту серед населення міста в ЗМІ, на сайт.
 • приймає участь в плануванні роботи Управління на рік, розробляє плани роботи Управління на квартал, місяць контролює їх виконання.
 • відповідає за доступ до публічної інформації Управління;
-  

Послуги, які надаються населенню:

 1. Створення на території Бахмутської ради, сучасних умов для оздоровлення населення засобами фізичної культури і спорту, самореалізації особистості в спорті.
 2. Присвоєння ІІ, ІІІ кваліфікаційних спортивних розрядів спортсменам що проживають на території Бахмутської міської ради, у разі виконання ними відповідних нормативів.
 3. Надання населенню міської ради, через структурні підрозділи Управління (стадіони, дитячі спортивні школи, клуби) послуг в сфері фізичної культури і спорту (в тому числі і платних, згідно чинного законодавства).
 4. Утримання та розвиток об’єктів спортивно-оздоровчої діяльності, що є комунальною власністю Бахмутської громади, та знаходяться на балансі Управління  (стадіони, ДЮСШ, спортивні майданчики, комплекси).
 5. Організація міських спортивно-масових заходів.
 6. Підготовка через мережу міських комунальних закладів спортивно-оздоровчого профілю, спортивно-оздоровчі клуби, що працюють при Управлінні - спортсменів високого рівня для участі в обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях.

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

Відповідальна особа за забезпечення доступу до відкритих даних:
Кадацький Микита Андрійович - фахівець без категорії центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради (наказ начальника Управління від 19.08.2020 №20-аг)

Програми, які знаходяться на контролі:

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі: 

Дорадчі органи:


Пошук

Актуально