Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Інформація про вжиті заходи щодо запобігання та протидії корупції в Бахмутській міській раді та її виконавчих органах за 2015 рік

Переглядів: 1114

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.11.2011№1240 «Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки» розпорядженням міського голови  від 01.06.2012 №113рр  був затверджений План заходів щодо забезпечення реалізації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки у виконавчих органах Артемівської міської ради. Протягом 2015 року проводилася робота з їх реалізації, а саме:

Під час проведення навчань з працівниками апарату Артемівської міської ради, керівниками і заступниками керівників самостійних відділів, управлінь та інших виконавчих органів Артемівської міської ради (далі-навчання) були розглянути наступні питання:

 • Про порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру відповідно до Закону України від 14.10.2014 № 1700-VII «Про запобігання корупції».
 • Відповідальність за корупційні діяння. Перелік основних актів антикорупційного законодавства.
 • Закон України від 13.05.2014 № 1261 -VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України».
 • Закон України від 13.05.2014 № 1263-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації».
 • Закон України від 14.10.2014 № 1699-УІ1 «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки».
 • Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України» від 14.10.2014 № 1698-VII.
 • питання щодо проведення громадської та антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів.

Було детально розглянуто:

 • методичні рекомендації щодо заборон і обмежень для державних службовців згідно із антикорупційним законодавством;
 • перелік нормативно-правових актів, що прийняті на виконання Закону України «Про запобігання корупції»;

У загальному відділі і в  Управлінні праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради запроваджено в  роботу систему електронного документообігу, електронний цифровий підпис використовується в роботі відділу бухгалтерського обліку і звітності  та Управління економічного розвитку Артемівської міської ради.

Відкритість і прозорість є одними з принципів діяльності Артемівської міської ради та її виконавчих органів. У цілях забезпечення цих принципів та на виконання вимог ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Артемівська міська рада на своєму офіційному веб-сайті оприлюднює проекти нормативно-правових актів Артемівської міської ради та її виконкому.

 Також в рамках реалізації принципу відкритості регулярно проводились засідання громадської ради при виконкомі Артемівської міської ради, «круглі столи», «Прямі лінії», виїзні та інші прийоми громадян, конференції з представниками інститутів громадянського суспісльства. Висловлені громадянами в ході проведення зазначених заходів зауваження і пропозиції щодо розв'язання актуальних проблем враховуються в повсякденній роботі.

З метою реалізації Закону України від 14.10.2014 № 1700-VII «Про запобігання корупції» та недопущення прийняття на службу осіб, причетних до діяльності кримінальних структур і тіньового бізнесу, запобіганню втягнення посадових осіб у протиправну діяльність проводиться спеціальна перевірка кандидатів на заміщення вакантних посад, порядок проведення якої, затверджений Указом Президента України від 25.01.2012  № 33/2012 «Про Порядок проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування».

З метою реалізації Закону України «Про очищення влади» розпорядженням міського голови від 18.08.2015 №224, наказами керівників самостійних виконавчих органів Артемівської міської ради впроваджено проведення перевірок в апараті Артемівської міської ради та її виконавчих органах, яка триватиме до 1 грудня 2016 року.

Прийняття на посади в апарат Артемівської міської ради та її окремі виконавчі органи здійснювався шляхом конкурсного відбору. З метою здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів в рамках апарату Артемівської міської ради була проведена перевірка своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, та перевірка цих декларацій на наявність конфлікту інтересів. За результатами перевірки встановлено, що всі посадові особи Артемівської міської ради своєчасно подали декларації  у встановлений Законом термін, про що було прозвітовано на засіданні виконкому Артемівської міської ради та прийняте рішення від 10.06.2015 №128 «Про результати перевірки  своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру».  

У 2015 році в Артемівській міській раді не зафіксовано порушень положень Закону щодо використання службового становища, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, одержання дарунків (пожертв), роботи близьких осіб, вимог фінансового контролю та ін., у відношенні посадових осіб Артемівської міської ради не було складено протоколів про адміністративні корупційні правопорушення за статтями 172-2 – 172-9 КУпАП, або повідомлено про підозру у скоєнні корупційних злочинів, передбачених статтями 364-369 КК України.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально