Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг: що варто знати

Переглядів: 1796
06.05.2021 - 13:53

Управління праці та соціального захисту населення Бапхмутської міської ради щомісячно забезпечує нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг понад 3 тисячам пільговиків.

Законодавством передбачено два варіанти отримання пільги на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі: безготівковий та готівковий.

Безготівковий спосіб виплати передбачає перерахування АТ “Ощадбанк” коштів на рахунки надавачів житлово-комунальних послуг у визначеній послідовності: опалення, постачання гарячої води, водопостачання, водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку. Про перерахування пільги АТ «Ощадбанк» протягом доби інформує пільговика в смс-повідомленні.

Інший спосіб – це отримання пільги готівкою. Пільговикам, яким надаються пільги в безготівковій формі надана можливість змінити форму отримання пільг на готівкову. Для цього необхідно подати відповідну заяву до Управління із зазначенням способу виплати пільги (через банківську установу або АТ «Укрпошта»).

Заяву про виплату пільг у готівковій формі через банківську установу можливо подати в будь-який зручний для пільговика час.

При наявності у пільговика відкритого в уповноваженому банку рахунку (пенсійного, іншого соціального рахунку) подаються реквізити вказаного рахунку, у разі відсутності банківського рахунку, необхідно звернутися до уповноваженого банку та відкрити рахунок для перерахування пільг у грошовій готівковій формі.

Отримувати пільгу в готівковій формі через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта»  пільговики можуть у разі подачі заяви до 15 травня (15 жовтня). При цьому виплата пільги здійснюється з початку неопалювального (опалювального) сезону.

Звертаємо увагу, що у разі наявності у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі простроченої понад три місяці (станом на 1 жовтня та 1 травня) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн), виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону здійснюється у грошовій безготівковій формі.

Пільговики, які не виявили бажання змінити форму отримання пільг з безготівкової на готівкову  звертатись до Управління додатково не потрібно.

Додаткову інформацію щодо отримання пільг по сплаті за житлово-комунальні послуги мешканці Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади можуть отримати, звернувшись до Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради за адресою: м. Бахмут, вул. Перемоги, 53 (телефон для довідок (089-22-00-150), або (099-713 42 50).