Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Ці діти гідні визнання!

Переглядів: 3498

Міський відділ освіти  приділяє значну увагу заходам, які допомагають дітям розкрити різні грані свого таланту та дістати стимул для самореалізації в майбутньому. Методичний кабінет відділу сприяє пошуку та підтримці обдарованих дітей, можливості творчого, інтелектуального, культурного самовираження талановитих дітей.

Протягом навчального року відділом було запропоновано безліч конкурсів, турнірів, олімпіад, виставок, тощо. Завдяки цьому учні Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 та вихованці міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва змогли прийняти участь у V Всеукраїнській виставці-фестивалі «Обдаровані діти України»( м. Київ).

V Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України» - це щорічний виставковий захід, що проводить Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національного центру «Мала академія наук України», Київського палацу дітей і юнацтва.

Головна мета виставки-фестивалю - підтримка та надання можливості для творчого самовираження талановитих дітей та молоді України, презентація творчого потенціалу України, сприяння розвитку зацікавленості  до проблем талановитої дитини в суспільстві.

Захід проводився за наступними напрямами дитячої та юнацької творчості: науково-технічний, дослідницько-експериментальний, художньо-естетичний, еколого-натуралістичний, гуманітарний та фізкультурно-спортивний.

18 травня цього року виставка-фестиваль «Обдаровані діти України» демонструвала досягнення близько 900 обдарованих дітей-учасників (вихованців 195 організацій з 24 регіонів Україні). На виставці були представлені кращі з кращих робіт талановитих дітей зі всієї України!

Свої таланти презентували делегація школи №12: учні Мороз Людмила, Дворянов Даниїл, Гойса Анастасія, Клинов Владислав, Михайленко Ярослав (під керівництвом заступника директора школи з навчально-виховної роботи Астапової І.В. та учителя образотворчого мистецтва Соляник А.В.). Кожна робота учнів – це наполеглива праця, бажання нести красу й тепло своїх чуйних сердець та світлих мрій. Всі члени делегації отримали подарунки та дипломи лауреатів виставки-фестивалю за підписом міністра освіти Табачника Д.В., президента Національної академії педагогічних наук України Креміня В.Г., президента Національної академії наук  України Патона Б.Є., президента Національного центру «Мала академія наук України» Довгого С.А.

Брали участь у V виставці-фестивалі «Обдаровані діти України» і 13 вихованців гуртка декоративно-прикладної творчості міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва. З них шестеро стали переможцями та були запрошені для участі у фіналі конкурсу-фестивалю. Діти повернулися додому з дипломами та подарунками від організаторів. Серед дипломантів учні шкіл №7 (Ігор Анічкін і Данило), №12 (Олексій Місечко і його сестра Ганна Місечко), НВК № 11 (Олексій Гринько і Єва Новикова).

Адміністрація Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 і міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва висловлює подяку народному депутату України Реві Д.О., директору благодійного фонду «Дар» Галицькій А.В., колективу машинобудівного заводу «Вістек» та його генеральному директору Миколі Ятченко, колективу заводу шампанських вин «Артемівськ Вайнері» та заступнику генерального директора заводу Вікторії Мальованій за матеріальну підтримку учасників фестивалю.


Пошук

Актуально