Рубрики

Книга "Незламний Бахмут: війна очима освітян"

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком

КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України

Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Поліція охорони Національної поліції України


Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 115 гостей.

Донецька обласна державна адміністрація

Визначення об’єкта оподаткування для будівельної фірми, що надає послуги з виконання будівельних робіт, частину з яких виконує субпідрядник

Переглядів: 1144

Об’єктом оподаткування будівельної компанії є прибуток від виконання робіт, передбачених договором щодо їх виконання, незалежно від участі посередників у їх виконанні. 

Нагадуємо, відповідно до п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України (далі – Колекс) об'єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III Кодексу.