Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Нові обрії освітньої сфери

Переглядів: 2568

Протягом останніх років Артемівською міською радою робиться все можливе для вирішення проблем сфер освіти та створення комфортних умов для підростаючого покоління.

В 2009 році Артемівськ зайняв вище місце в рейтингу Донецької області за результатами участі школярів у Всеукраїнських олімпіадах міста. Учні міста завоювали 15 перемог на обласному етапі, 5 учнів шкіл №11, 12 та 24 одержали дипломи всеукраїнського рівня. Вихованці Артемівського Центру технічної творчості стали власниками 72 перемог обласного й всеукраїнського рівнів. Вихованці дитячого садка №49 другий рік підряд стають лауреатами регіонального конкурсу "Зірки та зірочки".

18 переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук одержали стипендії Артемівської міської ради, розмір яких в 2009 році був збільшений в 4 рази. Загальна сума стипендій склала 17,5 тис. грн.

443 тис. грн. було виділено на преміювання педагогів за досягнення у професійній сфері.

Особливим став минулий рік для школи №11, яка за результатами інноваційної діяльності в 2009 році одержала статус закладу нового типу - "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа №11 - багатопрофільний ліцей". У цьому навчальному закладі практикують розвиваюче навчання, експериментальну програму "Росток", поглиблене вивчення предметів, профільну освіту.

Триває участь установ освіти в експериментальній та інноваційній діяльності на обласному й всеукраїнському рівнях. Школи №2 та №10 працюють над впровадженням моделей школи збереження здоров'я. В 2009 році після перемоги в огляді-конкурсі на обласному рівні, вони ввійшли у всеукраїнську мережу установ такого типу.

Фонди шкільних бібліотек поповнилися книгами з історії України й української літератури на загальну суму 145 тис.грн. за рахунок благодійного фонду "Від щирого серця" народних депутатів Андрія та Сергія Клюєвих.

Підтримка соціально незахищених дітей є пріоритетом міської влади. Більш 400 дітей безкоштовно відвідують дошкільні установи. З місцевого бюджету виділено понад 1,2 млн. грн. на організацію харчування для школярів.

Традиційний випускний бал одинадцятикласников став одним з найкрасивіших та пам’ятних подій 2009 року. 33 медаліста одержали в подарунок від народного депутата Дмитра Реви золоті підвіски-серця.

2009 рік став ювілейним для Часівоярської школи №17, яка відзначила 75 років від дня заснування, та для Соледарської школи №14, що відсвяткувала своє 100-річчя.