Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 82 гостя.

ExportUA

Фінансове управління Бахмутської міської ради

Переглядів: 12283

Юридична адреса:
84500
м. Бахмут,
вул. Миру, 44.

Контактний телефон:
(0627)44-04-74

Електронна адреса:
finuprav@bahmutrada.gov.ua

Посилання на сторінку в соціальний мережі Фейсбук:

https://www.facebook.com/finuprav

Графік роботи:
Понеділок - четвер  8.00 - 17.00
П'ятниця  8.00 - 16.00
Перерва 12.00 - 12.48
Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому громадян:

№ з/п

П.І.Б, посада керівника

Дні прийому

Часи  прийому

Де здійснюється особистий прийом громадян

Основний напрямок діяльності

Заміна на випадок відсутності з поважних причин (П.І.Б. керівника)

1.

вакансія -  начальник Фінансового управління Бахмутської міської ради

понеділок

І, III

10.00-15.00

вул. Миру, 44

каб.301

44-04-74

44-04-69

 

Загальне керівництво  діяльності управління, затвердження розпису доходів і видатків бюджету Бахмутської міської територіальної громади на відповідний бюджетний рік і тимчасовий розпис на відповідний період.

Соловйова Тетяна Сергіївна - т.в.о. начальника Фінансового управління Бахмутської міської ради

понеділок II, IV 14.00-17.00

2.

Соловйова Тетяна Сергіївна - заступник начальника - начальник бюджетного відділу Фінансового управління Бахмутської міської ради

 

 

 

четвер

 

10.00 - 15.00

 

вул. Миру, 44

каб.321

44-04-74

44-04-66

 

Очолення бюджетного відділу і здійснення керівництва його роботою, координація роботи структурних підрозділів Фінансового управління з питань складання і виконання бюджету Бахмутської міської територіальної громади; участь у формуванні показників плану  економічного і соціального розвитку Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, підготовка пропозиції про розподіл доходів і видатків бюджету Бахмутської міської територіальної громади.

Бочкарьова Світлана Вікторівна – головний спеціаліст бюджетного відділу Фінансового управління Бахмутської міської ради

3.

Гацкевич Людмила Олександрівна - начальник відділу економічного аналізу та планування доходів Фінансового управління Бахмутської міської ради 

вівторок

 

10.00 - 15.00

 

вул. Миру, 44

каб.317

44-04-74

44-04-68

 

Керівництво відділу з питань фінансування галузей народного господарства по підприємствах та організаціях комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, галузей агропромислового комплексу, планування доходів і економічного аналізу підприємств і організацій, виконання роботи, пов’язаної із складанням бюджету Бахмутської міської територіальної громади. Розробка проєкту зведеного балансу фінансових ресурсів Бахмутської міської ОТГ.

Калініна Тетяна Герасимівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу та планування доходів Фінансового управління Бахмутської міської ради

 

4.

Стрижченко Юлія Сергіївна- начальник відділу обліку та звітності  Фінансового управління Бахмутської міської ради 

середа

 

10.00 - 15.00

вул. Миру, 44

каб.316

44-04-74

 

Організація і ведення бухгалтерського обліку, виконання кошторису видатків Фінансового управління. Складання зведеної річної і періодичної звітності про виконання бюджету. Складання проєктів кошторисів на утримання апарату управління. Розробка та проведення заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням, а також здійснення контролю за їх проведенням.

Данильченко Вікторія Вікторівна – заступник начальника відділу обліку та звітності Фінансового управління Бахмутської міської ради

 

На виконання протокольного рішення  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 (протокол №2, п.19) і протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 (протокол № 4, п.1.9) розпорядженням міського голови від 19.03.2020 № 59рр особисті прийоми громадян скасовані до особливого розпорядження.

Графік проведення "Прямих ліній"

П.І.Б, посада День, час проведення № телефону
вакансія,
начальники управління
ІІ п'ятниця
з 11.00 до 12.00
(0627) 44-04-69

Стислий перелік функцій:

 1. Забезпечення реалізації державної бюджетної політики на міському рівні.
 2. Підготовка пропозицій щодо фінансового забезпечення заходів соціально-економічного розвитку території Бахмутської міської ТГ на відповідний рік. 
 3. Складання проєкту бюджету Бахмутської міської ТГ  і подання його на розгляд виконавчому комітету міської ради для подальшого затвердження міською радою. 
 4. Здійснення загальної організації та управління виконанням бюджету Бахмутської міської ТГ, координація в межах своєї компетенції діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету. 
 5. Здійснення контролю за дотриманням підприємствами, установами і організаціями законодавства щодо використання ними бюджетних коштів, та коштів цільових фондів, утворених міською радою, а також інших норм чинного законодавства в межах наданих повноважень. 
 6. Забезпечення контролю за дотриманням діючого законодавства з питань фінансово-бюджетної політики на території Бахмутської міської ТГ. 
 7. Бере участь у розробленні балансу фінансових  ресурсів Бахмутської міської ТГ, готує розділ податково-бюджетної політики в Програмі економічного та соціального розвитку території Бахмутської міської ТГ на відповідний бюджетний період, аналізує соціально-економічні показники розвитку Бахмутської міської ТГ та враховує їх під час формування та виконання бюджету Бахмутської міської ТГ. 
 8. Забезпечує організацію роботи головних розпорядників коштів бюджету Бахмутської міської ТГ, узагальнює та надає Департаменту фінансів  облдержадміністрації необхідну інформацію та пропозиції для проведення розрахунків обсягів міжбюджетних трансфертів та інших показників. 
 9. Готує зауваження і пропозиції до показників доходної і видаткової частин бюджету Бахмутської міської ТГ  для розгляду Департаментом фінансів облдержадміністрації, Міністерством фінансів України, Кабінетом Міністрів України, Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
 10. Проводить постійний моніторинг стану виконання бюджету Бахмутської міської ТГ, у тому числі по мережі, штатах та контингенту бюджетної сфери  громади. 
 11. Здійснює прогнозування та постійний аналіз виконання бюджету Бахмутської міської ТГ по доходах та видатках на основі періодичних та річних звітів головних розпорядників коштів бюджету, складених територіальними органами Державної казначейської служби України, дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетної сфери, готує відповідну пояснювальну записку і подає її у встановлені терміни до Департаменту фінансів Донецької облдержадміністрації. 
 12. Забезпечує конфіденційність та захист персональних даних працівників Управління та заявників, інформування або повідомлення про дії з персональними даними суб’єкта персональних даних згідно закону. 
 13. Вживає заходи, в межах наданих повноважень, щодо запобігання та протидії корупції.
 14. Розглядає у межах своєї компетенції звернення громадян, підприємств, установ і організації. 
 15. Забезпечує оперативний і повний розгляд запитів на публічну інформацію та надання відповідей на них запитувачам, визначає осіб, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації. 
 16. Проводить роботу серед населення через пресу, радіо та телебачення по роз’ясненню окремих положень законодавства з фінансових питань. 
 17. Забезпечує доступ до інформації про використання публічних коштів. 
 18. Розробляє і доводить до головних розпорядників коштів бюджету Бахмутської міської ТГ інструкції з підготовки бюджетних запитів на наступний бюджетних період та визначає порядок і термін їх розробки. 
 19. Проводить на будь-якому етапі складання і розгляду проєкту бюджету Бахмутської міської ТГ аналіз бюджетного запиту, поданого головним розпорядником бюджетних коштів, щодо його відповідності меті, пріоритетності, а також дієвості та ефективності використання бюджетних коштів. 
 20. Приймає рішення про включення бюджетного запиту до проєкту бюджету Бахмутської міської ТГ перед поданням його на розгляд міській раді.
 21. Складає річний і помісячний розпис доходів і видатків бюджету Бахмутської міської ТГ, бюджетних асигнувань по головних розпорядниках  коштів бюджету Бахмутської міської ТГ з помісячним розподілом відповідно до бюджетної класифікації та подає його на виконання територіальним органам Державної казначейської служби України, протягом бюджетного періоду готує пропозиції щодо внесення змін до нього і забезпечує його відповідність встановленим бюджетним призначенням. 
 22. Доводить до головних розпорядників коштів бюджету Бахмутської      міської ТГ відомості про граничні обсяги доходів та видатків на наступний рік, що є підставою для складання проєктів кошторисів. 
 23. Складає тимчасовий розпис на відповідний період, якщо до початку бюджетного періоду не прийняте відповідне рішення про бюджет Бахмутської міської ТГ. 
 24. Здійснює за участю органів, що контролюють справляння  надходжень бюджету, прогнозування та аналіз надходження доходів до бюджету Бахмутської міської ТГ. 
 25. Організовує виконання бюджету Бахмутської міської ТГ, забезпечує спільно з територіальними органами державної податкової служби України, територіальними органами Державної казначейської служби України, іншими органами, що контролюють справляння надходжень бюджету, надходження  доходів до бюджету Бахмутської міської ТГ та вживає заходи щодо ефективного витрачання бюджетних коштів. 
 26. Готує проєкти рішень міської ради про внесення змін до затвердженого бюджету Бахмутської міської ТГ на рік, а саме: щодо виділення додаткових коштів головним розпорядникам бюджету Бахмутської міської ТГ за рахунок перерозподілу асигнувань між кодами функціональної та економічної класифікації, вільних залишків бюджетних коштів та субвенції з обласного та державного  бюджетів, надання субвенцій та дотацій іншим місцевим бюджетам. 
 27. Складає та подає територіальним органам Державної казначейської служби України розпорядження на виділення коштів загального і спеціального фондів бюджету БАхмутської міської ТГ. 
 28. Приймає рішення про внесення змін до кошторисів доходів та видатків головних розпорядників коштів бюджету Бахмутської міської ТГ на підставі обґрунтованого подання головного розпорядника бюджетних коштів.
 29. Перевіряє правильність складання і затвердження кошторисів та планів використання коштів установ і організацій, які фінансуються з бюджету  Бахмутської міської ТГ, розглядає зведений кошторис доходів і видатків по головних розпорядниках і одержувачах коштів бюджету  Бахмутської міської ТГ. 
 30. Готує матеріали про стан виконання бюджету Бахмутської міської ТГ за кожний  звітний період для розгляду міською радою. 
 31. Подає річний звіт про виконання бюджету Бахмутської міської ТГ міській раді для затвердження. 
 32. Узгоджує повернення податкової знижки, повернення податку та збору на доходи фізичних осіб по результатах перерахунків. 
 33. Розглядає звернення розпорядників коштів бюджету  Бахмутської міської ТГ та готує пропозиції щодо підстав виділення додаткових коштів, у тому числі з резервного фонду бюджету  Бахмутської міської ТГ.
 34. Здійснює облік коштів цільового та резервного фондів бюджету  Бахмутської міської ТГ. 
 35. Здійснює інші функції, пов’язані з виконанням покладених на нього завдань, за дорученнями керівництва міської ради, міського голови. 
 36. Організовує та проводить внутрішній аудит у порядку, визначеному законодавством.
 37. Управління здійснює свою діяльність з урахуванням вимог законодавства України в сфері запобігання корупції, очищення влади, доступу до публічної інформації, захисту персональних даних.
П.І.Б. Посада Посадові обов'язки № кабінету № телефону
Підкуйко Дмитро Ігорович Начальник Фінансового управління Бахмутської міської ради Здійснює загальне керівництво діяльністю Фінансового управління Бахмутської міської ради; Розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису доходів та видатків на утримання Фінансового управління Бахмутської міської ради; Затверджує розпис доходів і видатків бюджету Бахмутської міської ТГ на відповідний бюджетний рік і тимчасовий розпис на відповідний період; Призначає на посаду і звільняє з посади працівників Фінансового управління Бахмутської міської ради; Видає в межах своєї компетенції накази, організовує та контролює їх виконання; Розробляє штатний розпис та кошторис видатків та доходів на утримання Фінансового управління Бахмутської міської ради у межах доведеної чисельності, фонду оплати праці працівників і асигнувань на їх утримання, надає на затвердження міському голові; У межах наданої компетенції розглядає скарги, заяви, листи органів виконавчої влади, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій, громадян та при необхідності готує відповідні документи; Організує підвищення кваліфікації працівників Фінансового управління Бахмутської міської ради; Підписує та візує документи в межах своєї компетенції; Укладає договори, контракти, угоди для забезпечення діяльності Фінансового управління Бахмутської міської ради, видає довіреності; Відкриває і закриває рахунки в територіальних органах Державної казначейської служби України, має право першого підпису на банківських документах; Веде особистий прийом громадян, забезпечує виконання їх законних вимог і обґрунтованих прохань, розглядає у встановленому порядку звернення громадян; Інформує територіальну громаду міста про виконання рішень Бахмутської міської ради, міськвиконкому, розпоряджень міського голови та висвітлює свою діяльність у засобах масової в межах компетенції. 301 44-04-69
Соловйова Тетяна Сергівна Заступник начальника – начальник бюджетного відділу Фінансового управління Бахмутської міської ради Очолює бюджетний відділ і здійснює керівництво його роботою, розподіляє обов'язки між працівниками, координує роботу структурних підрозділів Фінансового управління з питань складання і виконання бюджету Бахмутської міської ТГ. Бере участь у формуванні показників плану економічного і соціального розвитку Бахмутської міської ТГ. 3 метою забезпечення правильного і економічно обґрунтованого планування доходів і видатків бюджету міста разом з іншими працівниками відділу виконує підготовчі роботи по складанню бюджету. Готує пропозиції про розподіл доходів і видатків бюджету міста між власне міським і низовим бюджетами. Готує матеріали по проєкту бюджету бахмутської міської ТГ для внесення на розгляд виконкому міської ради і затвердження міською радою. Забезпечує своєчасне фінансування бюджетних установ. Визначає суми доходів, додатково отриманих у процесі виконання бюджету і вільних залишків коштів на початок року. Розглядає додаткові кошториси та додаткові видатки з бюджету Бахмутської міської ТГ про пересування асигнувань головних розпорядників кредитів. Веде облік змін, що вносяться в плани доходів і видатків міста, власне бюджету Бахмутської міської ТГ і низових бюджетів. Аналізує річні і квартальні звіти про виконання бюджету Бахмутської міської ТГ, складає пояснювальну записку до них і готує матеріали для доповіді виконкому міської ради про хід виконання бюджету. Забезпечує доступ до публічної інформації та збереження такої інформації, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запиту на інформацію, надання консультацій під час оформлення запиту, а також за оприлюднення інформації, передбаченої Законом. Забезпечує своєчасний розгляд заяв, що надійшли, і скарг, а також правильність дій працівників при їх виконанні. Подає згідно з чинним законодавством пропозиції начальнику Фінансового управління Бахмутської міської ради щодо призначення на посади, звільнення з посад та переміщення працівників бюджетного відділу, своєчасне заміщення вакансій, заохочення та накладання стягнень. 321 44-04-66
Гацкевич Людмила Олександрівна Начальник відділу економічного аналізу та планування доходів Фінансового управління Бахмутської міської ради Здійснює керівництво відділом з питань фінансування галузей народного господарства по підприємствах та організаціях комунальної власності територіальної громади, галузей агропромислового комплексу, планування доходів і економіного аналізу підприємств і організацій, виконує роботу, пов’язану із складанням бюджету Бахмутської міської ТГ. Систематично стежить за виконанням доходної частини бюджету і виконанням бюджету по видатках галузей народного господарства, розробляє заходи щодо їх виконання. Розробляє проєкт зведеного балансу фінансових ресурсів міста. Організовує і виконує роботу з складання річних і квартальних звітв по доходах і вадатках, готує пояснювальну записку по них. Систематично стежить за виконанням доходної частини бюджету і виконанням бюджету по видатках галузей народного господарства, розробляє заходи щодо їх виконання. Разом із відділами та управліннями міської ради розглядає контрольні цифри щодо проєкту бюджету, готує по них зауваження, висновки на засідання постійних комісій Бахмутської міської ради про внесення змін та доповнень у доходну частину бюджету Бахмутської міської ТГ, прогнозує показники надходжень до бюджету по податку на доходи фізичних осіб. Організовує і виконує роботу щодо складання проєкту бюджету по доходах у розрізі дохідних джерел і по видатках на фінансування галузей народного господарства, покваратльну розбивку доходів і видатків галузей народного господарства. 317 44-04-68
Стрижченко Юлія Сергіївна Начальник відділу обліку та звітності Фінансового управління Бахмутської міської ради Організовує роботу з виконання бюджету Бахмутської міської ТГ, керує роботою відділу обліку та звітності. Здійснює методологічне керівництво бухгалтерським обліком у бюджетних установах. Здійснює контроль за дотриманням Державної казначейської служби правил касового виконання бюджету, за правильністю виплат і відшкодувань з бюджету, передбачених діючими нормативами. Організовує і веде бухгалтерський облік виконання кошторису видатків Фінансового управління Бахмутської міської ради. Складає зведену річну і періодичну звітність про виконання бюджету. Складає проєкти кошторисів на утримання апарату управління. Розробляє та проводить заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням, а також здійснює контроль за їх проведенням. Надає роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства. Вживає заходів до виявлення конфлікту інтересів та сприяє його усуненню, контролює дотримання вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів, а також виявляє сприятливі для вчинення корупційних правопорушень ризики в діяльності посадових осіб Фінансового управління Бахмутської міської ради та вносить начальнику управління пропозиції щодо усунення таких ризиків. Надає допомогу в заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язапння фінансового характеру, проводить перевірку фактів своєчасності подання зазначених декларацій, їх перевірку на наявність конфлікту інтересів, а також здійснює логічний та арифметичний контроль декларацій. У разі виявлення арифметичних або логічний помилок невідкладно повідомляє про це відповідному суб’єкту декларування для подання ним письмового пояснення та/або виправленої декларації. У разі виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних правопорушень посадовими чи службовими особами управління, інформує в установленому порядку про такі факти начальника управіління, а також правоохоронні органи відповідно до їх компетенції. Веде облік працівників управління, притягнутих до відповідальності за вичнення корупційних правопорушень. Розглядає в межах повноважень повідомлення про причетність працівників управління до вчинення корупційних правопорушень. Є відповідальною особою за ведення договірної та претензійно – позовної роботи в управлінні. 318 44-04-74

Послуги, які надаються населенню:

Назва послуги

Вид послуги

Вартість послуги, грн.

Видача довідок про доходи, трудову діяльність та оформлення пакету документів для подання на пенсію

Адміністративна

Послуга надається безкоштовно

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації:
Соловйова Тетяна Сергіївна –
заступник начальника – начальник бюджетного відділу Фінансового управління Бахмутської міської ради

Відповідальна особа за підготовку, передачу, актуальність, достовірність, та оприлюднення Відкритих даних Фінансового управління Бахмутської міської ради - Стрижченко Юлія Сергіївна - начальник відділу обліку та звітності Фінансового управління Бахмутської міської ради - Наказ Фінансового управління Бахмутської міської ради від 23.11.2016 №71

Програми, які знаходяться на контролі:
Фінансове управління Бахмутської міської ради програм на контролі не має.

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі: 

Дорадчі органи:


Пошук

Актуально