Про стан виконання у 2013 році Програми сприяння створенню та забезпеченню функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Артемівську на 2013-2015 роки
Втратило чинність:
- Рішення Артемівської міської ради від 23.03.2016 №6/82-1431
Про стан виконання Програми сприяння створенню та забезпеченню функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Артемівську на 2013-2015 роки
Розглянувши лист від 25.02.2014 №01-0906-06 Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради про стан виконання у 2013 році Програми сприяння створенню та забезпеченню функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Артемівську на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням Артемівської міської ради від 27.03.2013 № 6/37-654, заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. з цього питання, згідно з планом роботи Артемівської міської ради на I півріччя 2014 року, затвердженим рішенням Артемівської міської ради від 25.12. 2013 №6/46-881, відповідно до Закону України від 29.11.2001 № 2866-III «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» із внесеними до нього змінами, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада
ВИРІШИЛА:
- Інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. про стан виконання у 2013 році Програми сприяння створенню та забезпеченню функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Артемівську на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням Артемівської міської ради від 27.03.2013 № 6/37-654 ( далі – Програма), прийняти до відома.
- Внести зміни у стовбець 5 «Організатор виконання» заходів з реалізації Програми замінивши слова «С.В. Гончаров» словами «О.А. Головкіна».
- Управлінню муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), іншим виконавцям, відповідальним за виконання заходів Програми, продовжити подальшу роботу щодо їх реалізації.
- Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) при виконанні міського бюджету м.Артемівська у 2014 році та при формуванні міського бюджету м.Артемівська на наступні роки передбачати кошти на фінансування заходів Програми.
- Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко), заступника міського голови Головкіну О.А., першого заступника міського голови Савченко Т.М.
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку (Северінов), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.
Міський голова О.О. РЕВА
Долучення | Розмір |
---|---|
![]() Про стан виконання у 2013 році Програми сприяння створенню та забезпеченню функціонування об’єднань співвласників ...
| 32.22 KB |