Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Донецька обласна рада

Рішення Артемівської міської ради від 25.11.2015 №6/74-1322

Переглядів: 2591
сессия : 

Про перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська та смт. Красна Гора

Розглянувши доповідну записку від 29.10.2015 № 01-3781-06 секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І. щодо перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська та смт. Красна Гора, враховуючи пропозиції робочої групи щодо організації виконання у м. Артемівську Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (протокол № 8 від 19.10.2015), висновки постійних комісій Артемівської міської ради від 17.11.2015, 18.11.2015,  керуючись Законом України від 24.05.2012 № 4865-VI «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» із внесеними до нього змінами, ч.6 ст. 7 Закону України від 09.04.2015 №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ст. 26 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада 

ВИРІШИЛА: 

 1. Перейменувати вулиці, провулки та інші об’єкти топоніміки м. Артемівська та смт. Красна Гора, згідно переліку (додається).
 2. Визначити, що:
  1. Перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська та смт. Красна Гора здійснюється без зміни нумерації об’єктів нерухомості.
  2. Пункт 1 даного рішення набирає чинності з дня набрання чинності рішенням Верховної Ради України щодо перейменування м. Артемівська.
 3. Управлінню муніципального розвитку Артемівської міської ради (Гладка), відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва):
  1. Провести інвентаризацію вказівних знаків поштових адрес об’єктів, розташованих на території об’єктів топоніміки,  визначених у додатку до цього рішення.
  2. Розробити кошторис витрат на виготовлення та встановлення нових вказівних знаків поштових адрес об’єктів, розташованих на території об’єктів топоніміки,  визначених у додатку до цього рішення.
  3. Вжити заходи щодо виготовлення та заміни вказівних знаків поштових адрес об’єктів, розташованих на території об’єктів топоніміки,  визначених у додатку до цього рішення, з дня набрання чинності пунктом 1 даного рішення.
 4. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) при формуванні проекту міського бюджету м.Артемівська на 2016 рік передбачити кошти на фінансування заходів щодо виготовлення та заміни вказівних знаків поштових адрес об’єктів, розташованих на території об’єктів топоніміки,  визначених у додатку до цього рішення.
 5. Голові робочої групи щодо організації виконання у м.Артемівську Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Кіщенко С.І. забезпечити:
  1. Оприлюднення даного рішення у місцевих засобах масової інформації та шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.
  2. Доведення в установленому порядку даного рішення до відома керівників: відділів та управлінь виконавчих органів Артемівської міської ради; комунальних підприємств, установ, організацій м.Артемівська; органів державної влади, розміщених на території м.Артемівська, діяльність яких тісно пов’язана з найменуванням вулиць, провулків, інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, смт. Красна Гора та використанням поштових адрес.
 6. Організаційне виконання рішення покласти на робочу групу щодо організації виконання у м.Артемівську Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (Кіщенко), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Гладка), відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва),  фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко).
 7. Контроль за виконанням рішення  покласти на постійні комісії Артемівської міської ради, секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                           О.О.Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 25.11.2015 №6/74-1322
Про перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська та смт. Красна Гора
11.06 KB

Пошук

Актуально