Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 66 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Бахмутської міської ради від 28.03.2018 №6/111-2151

Переглядів: 1305
сессия : 

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати

Втратило чинність на підставі:

Розглянувши службову записку від 28.02.2018 № 01-1132-06 начальника Управління  розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради  Чорноівана С.П. щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати, відповідно до Закону України від  21.06.2012 № 5007 - VI  «Про ціни і ціноутворення», із внесеними до нього змінами,  Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 № 281 із внесеними до нього змінами, керуючись ст. 25 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти для розрахунку вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюються за рахунок коштів міського бюджету м. Бахмута, дані підрядних організацій будівельної галузі: приватного підприємства «АРПРОЕКТБУД», приватного підприємства «Стройлайф», товариства з обмеженою відповідальністю «БУДРЕМСЕРВІС».
  2. Встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюються за рахунок коштів міського бюджету м. Бахмута, в розмірі 7000 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.
  3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення  Бахмутської міської ради від 26.04.2017 № 6/100-1848 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюються за рахунок коштів міського бюджету м. Бахмута».
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко),  з питань житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), заступника міського голови Федорова Ф.К., першого заступника міського голови Савченко Т.М., секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський  голова                                                                            О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 28.03.2018 №6/111-2151
Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати
14.27 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально