Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення Бахмутської міської ради від 26.06.2019 №6/131-2608

Переглядів: 304
сессия : 

Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмут

Розглянувши службову записку від 14.06.2019 № 01-3351-06 та заслухавши інформацію від 14.06.2019 до № 01-3351-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмут, враховуючи заяви фізичних осіб, фізичної особи-підприємця та клопотання юридичної особи, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, ст.ст.12, 38-40, 42, 79-1, 81, 92, 93, 116, 118, 120-126, 181-184 Земельного кодексу України від 25.10.2001 №2768-ІІІ, із внесеними до нього змінами, Законом України від 22.05.2003 №858-ІV «Про землеустрій», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А: 

 1. Надати дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмут:
  1. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дружба» (код ЄДРПОУ 23121083) по вул. Садова, 138, у м. Бахмут, для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку, із земель житлової і громадської забудови, на умовах постійного користування.
  2. Фізичній особі Андрусенку Володимиру Дмитровичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”)по вул. П.Осипенко, гараж № 124, у м. Бахмут, для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, із земель житлової і громадської забудови, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  3. Фізичній особі Віснянкіну Євгену Олександровичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 2, у м. Бахмут, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової і громадської забудови, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
  4. Фізичній особі – підприємцю Медінцеву Леоніду Івановичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Ростовська, 1, у м. Бахмут, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, із земель житлової і громадської забудови, шляхом викупу.
  5. Фізичній особі Сагалаковій Лідії Миколаївні (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Миру, 65, у м. Бахмут, для будівництва та обслуговування частини нежитлової будівлі, із земель житлової і громадської забудови, на умовах оренди.
  6. Фізичній особі Смолязі Віктору Володимировичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Чайковського, 33, у м. Бахмут, для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, із земель житлової і громадської забудови, на умовах оренди.
  7. Фізичній особі Хупченку Вадиму Євгеновичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)”) по вул. Сергія Разуваєва, 6, у м. Бахмут, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової і громадської забудови, для безоплатної приватизації земельної ділянки.
 2. Фізичним особам, фізичні особі – підприємцю та юридичній особі, зазначеним у пункті 1 даного рішення: розробити документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок; погодити їх у відповідності до норм чинного законодавства, надати до Бахмутської міської ради для прийняття рішення з оформлення документів на право власності та користування земельними ділянками.
 3. Визначити, що фізичні особи, фізична особа – підприємець та юридична особа, зазначені у даному рішенні, набувають право на використання земельними ділянками після одержання документів, які посвідчують право користування та право власності на них, та їх державної реєстрації.
 4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Стрющенка О.В.
 5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                   О.О.РЕВА                             

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 26.06.2019 №6/131-2608
Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмут
34.69 KB