Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 97 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 14.03.2018 №48

Переглядів: 551

Про нагородження Почесною грамотою Бахмутської міської ради та Почесною грамотою виконкому Бахмутської  міської ради

Розглянувши клопотання від 22.01.2018 №01-0363-11, від 29.01.2018 №01-0515-06 та довідки-подання в.о. начальника Бахмутської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби Донецької області Косолапова І.А. та начальника Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради Чорноівана С.П. щодо нагородження Почесною грамотою Бахмутської міської ради та Почесною грамотою виконкому Бахмутської міської ради окремих працівників установ та підприємств міста Бахмута з нагоди професійних свят – Дня працівника податкової та митної справи України, Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, керуючись   ст. 40 Закону України від 21.05.97 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, положеннями про Почесну грамоту Бахмутської міської ради та про Почесну грамоту виконкому Бахмутської міської ради, затвердженими рішенням Артемівської міської ради від 26.02.2014  № 6/48-938, із внесеними до них змінами, виконком Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Нагородити Почесною грамотою Бахмутської міської ради:

1.1. За вагомий особистий внесок у реалізацію державної податкової політики, виконання завдань, покладених на органи ДФС України, багаторічну сумлінну працю та з нагоди  професійного свята – Дня працівника податкової та митної справи України:

Бережну Наталю Олексіївну 

-     завідувача сектору ведення Державного реєстру фізичних осіб – платників податків управління обслуговування платників Бахмутської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області.

1.2. За вагомий особистий внесок у розвиток сфери житлово-комунального господарства, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення:

Александрович Зою Володимирівну 

-   інженера першої категорії виробничо-експлуатаційного відділу Комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія»;

Гетманського Олега Івановича 

-           машиніста екскаватора автотранспортного цеху товариства з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія»;

Паюнову Марину Михайлівну 

- інженера з розрахунків з організаціями товариства з обмеженою відповідальністю «УМВЕЛЬТ-Бахмут». 

2. Нагородити Почесною грамотою виконкому Бахмутської міської ради:

2.1. За високий професіоналізм, багаторічну плідну працю  та з нагоди професійного свята - Дня працівника податкової та митної справи України:

Луценко Ольгу Андріївну 

-  головного державного інспектора  сектору ведення Державного реєстру фізичних осіб – платників податків управління обслуговування платників Бахмутської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області. 

2.2. За високий професіоналізм, багаторічну плідну працю  та з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення:

Коркіна Геннадія Геннадійовича

 

- слюсара аварійно-відновлювальних робіт водопровідних мереж Комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА»;

Куліша Олександра Кузьмича

 

- водія тролейбуса служби експлуатації КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС»;

Школу Володимира Володимировича

 

- тракториста КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ».

3. Відділу бухгалтерського обліку і звітності Бахмутської міської ради (Фірябова) забезпечити виплату грошової винагороди особам, нагородженим Почесними грамотами Бахмутської міської ради та Почесними грамотами виконкому Бахмутської міської ради в межах асигнувань, передбачених в кошторисах доходів та видатків Бахмутської міської ради на ці цілі у 2018 році по коду програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління», по коду Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 0180 «Інша діяльність у сфері державного управління», по коду функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету 0133 «Інші видатки» та коду економічної класифікації видатків бюджету 2730 «Інші виплати населенню».

Міський голова                                                        О.О. Рева 

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 14.03.2018 №48
Про нагородження Почесною грамотою Бахмутської міської ради та Почесною грамотою виконкому Бахмутської міської ради
25.89 KB

Пошук

Актуально