Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 101 гість.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення Бахмутської міської ради від 27.05.2020 №6/142-3002

Переглядів: 390
сессия : 

Звіт про роботу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» за 2019 рік

Розглянувши звіт директора комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» Бондарєва О.В. від 23.03.2020 №01-0403/16 (вх.№ 01-1790-07 від 24.03.2020) про роботу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» за 2019 рік,  відповідно до Статуту комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія», затвердженого у новій редакції рішенням Бахмутської міської ради від 31.08.2016 № 6/90-1636, керуючись ст.ст. 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Звіт директора комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» Бондарєва О.В. про роботу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» за 2019 рік, прийняти до відома.
 2. Визнати роботу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» (далі - підприємство) за 2019 рік задовільною.
 3. Директору комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія»   Бондарєву О.В.:
  1. Забезпечити зростання показників ефективності використання комунального майна в частині прибутковості підприємства, зростання заробітної плати, зниження  собівартості  робіт і послуг, які виконуються та надаються підприємством.
  2. Вжити дієвих заходів щодо зменшення дебіторської та кредиторської заборгованості.
  3. Розробити та вжити заходи щодо використання енергозберігаючих технологій у роботі підприємства.
  4. Вести пошук нових джерел отримання доходу, у тому числі вживати заходи щодо розширення сфери робіт і послуг.
  5. Активізувати роботу з підвищення якості робіт і послуг, які виконуються та надаються підприємством.
  6. Забезпечити цільове використання та збереження комунального майна, закріпленого за підприємством на праві господарського відання.
  7. Про вжиті заходи проінформувати Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Орел)  в термін до 01.06.2020 року.
 4. Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Орел) посилити контроль за виконанням фінансового плану підприємства на 2020 рік та забезпечити проведення ретельного аналізу плану розвитку підприємства на 2021 рік.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на комунальне підприємство «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв), Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Орел), заступника міського голови
  Стрющенка О.В.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                               О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 27.05.2020 №6/142-3002
Звіт про роботу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» за 2019 рік
18.13 KB