Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Артемівської міської ради від 24.07.2013 №6/41-756

Переглядів: 661
сессия : 

Про прийняття  (безоплатно) до комунальної  власності територіальної  громади м. Артемівська майна шляхом укладення договору пожертви

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. «Про  прийняття (безоплатно) до комунальної власності територіальної громади м. Артемівська майна шляхом укладення договору пожертви», відповідно до Закону України від 05.07.2012 №5073-VI «Про благодійну діяльність та благодійні організації», керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування  в  Україні»  із внесеними  до  нього змінами,  Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Прийняти пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «ХодПоліБуд» щодо прийняття (безоплатно) до комунальної власності територіальної громади м. Артемівська майна – скульптури Артема, рік побудови – 1964, вартістю 100 грн. 00 коп., шляхом укладення договору пожертви.
 2. Доручити міському голові Реві О.О. підписати в установленому законодавством порядку договір пожертви та інші, пов’язані з ним документи.
 3. Визначити балансоутримувачем майна, визначеного у пункті 1 цього рішення – відділ освіти Артемівської міської ради (Рубцова).
 4. Затвердити склад комісії із приймання - передачі (безоплатно) до комунальної власності територіальної громади м.Артемівська майна – скульптури Артема шляхом укладення договору пожертви, та його подальшої безоплатної передачі на баланс відділу освіти Артемівської міської ради (додається).
 5. Доручити комісії (Гончаров) здійснити у відповідності з діючим законодавством приймання - передачу (безоплатно) до комунальної власності територіальної громади м.Артемівська від товариства з обмеженою відповідальністю «ХодПоліБуд» майна, визначеного у пункті 1 цього рішення, шляхом укладення договору пожертви, та його подальшу безоплатну передачу на баланс відділу освіти Артемівської міської ради (Рубцова).
 6. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), відділ освіти Артемівської міської ради (Рубцова), заступника міського голови    Гончарова С.В.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                     О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення від 24.07.2013 №6/41-756
Про прийняття (безоплатно) до комунальної власності територіальної громади м. Артемівська майна шляхом укладення договору пожертви
15.65 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально