Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Решение исполкома от 13.07.2011 № 319

Переглядів: 988

Про реєстрацію змін до статутних документів організації ветеранів відкритого акціонерного товариства «Артемівський завод по обробці кольорових металів»

Розглянувши правовий висновок юридичного відділу Артемівської міської ради від 12.07.2011 щодо реєстрації змін до статутних документів організації ветеранів відкритого акціонерного товариства «Артемівський завод по обробці кольорових металів», відповідно до Порядку підготовки та оформлення рішень щодо легалізації об’єднань громадян у виконкомі Артемівської міської ради, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 14.01.2009 № 26,  керуючись Законом України від 16.06.92 № 2460 - XII «Про об`єднання громадян» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок легалізації об`єднань громадян, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.93 № 140, із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

  1. Зареєструвати:

          1.1. Зміни назви організації ветеранів відкритого акціонерного товариства «Артемівський завод по обробці кольорових металів» на назву організація ветеранів публічного акціонерного товариства «Артемівський завод по обробці кольорових металів».

1.2. Статут організації ветеранів публічного акціонерного товариства «Артемівський завод по обробці кольорових металів» у новій редакції (додається).

 

3. Юридичному відділу Артемівської міської ради (Недашковська):

 

3.1. Внести до Реєстру об’єднань громадян запис про реєстрацію змін до статутних документів організації ветеранів відкритого акціонерного товариства «Артемівський завод по обробці кольорових металів» та видати нове свідоцтво про реєстрацію встановленого зразка.

 

3.2. Розмістити інформацію про реєстрацію змін до статутних документів організації ветеранів відкритого акціонерного товариства «Артемівський завод по обробці кольорових металів» у міськрайонній газеті «Вперед» та на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.

 

4. Організаційне виконання рішення покласти на юридичний відділ Артемівської міської ради (Недашковська).

 

 

          Міський голова                                                                  О.О. РЕВА