Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

Вода – наше багатство

Переглядів: 4241
07.04.2016 - 08:07

У рамках місячника екологічного виховання, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, у дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, дитячому садку №42 «Чайка» у старшій групі відбулося цікаве заняття «Вода-чарівниця».

Заняття стало благодатною платформою для того, щоб донести дітям, що вода – наше багатство, і наглядно роз’яснити, як діти можуть прийняти участь в економії водних ресурсів Землі.

За допомогою дослідів вихованці зрозуміли, чому нашу планету називають «Блакитною планетою», побачили, яка мала кількість прісної води на землі і прийшли до висновку, що вони самі повинні берегти, не забруднювати воду і не дозволяти забруднювати іншим.

Казка «Жила-була ріка» дала можливість дітлахам усвідомити екологічну проблему бережного відношення до води. За допомогою екологічних знаків, виготовлених разом із батьками, діти закріпили правила бережливого ставлення до водних ресурсів, організували виставку творчих робіт «Вода – наше багатство». Дошкільнята вивчили народні приказки про воду, склали схему в картинках «Як людина використовує воду».

Вважаємо, що такі заняття допоможуть у майбутньому дітям дотримуватися правил економного використання води.

У рамках місячника екологічного виховання, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, у дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, дитячому садку №42 «Чайка» у старшій групі відбулося цікаве заняття «Вода-чарівниця». У рамках місячника екологічного виховання, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, у дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, дитячому садку №42 «Чайка» у старшій групі відбулося цікаве заняття «Вода-чарівниця».