Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

У Бахмуті підбили підсумки проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ІІІ

Переглядів: 1438
24.05.2016 - 14:50

Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» є спільною ініціативою Європейського союзу та програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, яка направлена на створення сприятливої середи для тривалого стійкого розвитку на локальному рівні, шляхом заохочення місцевого самоврядування та ініціатив, орієнтованих на громади по всій Україні. Для Бахмуту участь у такому проекті стала стартом для створення ініціативних груп населення заради спільного добробуту, розвитку добросусідських відносин та реальною можливістю покращити стан свого будинку. 

16 мікропроектів з Бахмуту та 1 з селища Красна Гора отримали можливість реалізувати свої задуми та довели усім, що об’єднавшись можна досягти най бажаних результатів.

Обласним координатором проекту була Нелля Дашковець, яка не одноразово відвідувала Бахмут. З самого початку оголошення конкурсу, з громадою проводилась інформаційна робота, тренінги з написання проектів та інша заходи, які сприяли створенню ініціативних груп.

Після закінчення робіт, не тільки члени ініціативної групи,а й усі мешканці відремонтованих будинків отримали задоволення від своєї роботи. Фінальним заходом стало нагородження учасників сертифікатами від керівника проектного офісу ПРООН Кунал Тхара.

У святковий день для ініціативних груп нагороджені були і школярі, які у свою чергу намагалися внести свій внесок до реалізації програми. Три юних учасника були нагороджені за кращі малюнки на тему енергозбереження.

Але для місцевої влади та громади Бахмуту такий проект є початком. Сьогодні у планах створення «Цифрового Бахмуту», проекту, який впроваджений при підтримці Європейського союзу та ПРООН, та нова, серйозна співпраця з навчальними закладами, а саме створення нової спеціальності.

Громада Бахмуту та місцева влада висловлює щиру подяку Європейському Союзу та Організації Об’єднаних націй за можливість зробити наше місто ще кращим та за змогу зробити свій великий крок до європейського майбутнього!

У Бахмуті підбили підсумки проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ІІІУ Бахмуті підбили підсумки проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ІІІУ Бахмуті підбили підсумки проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ІІІ

Пошук

Актуально