Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Оголошуємо про повторне проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну ідею щодо реконструкції території, де були розташовані пам’ятники, на площі Свободи у місті Бахмут.

Переглядів: 6099
07.09.2016 - 07:41

Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради на підставі рішення Артемівської міської ради від 24.02.2016 № 6/80-1413 оголошує про повторне проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну ідею щодо реконструкції території, де були розташовані пам’ятники, на площі Свободи у місті Бахмут.

Замовники конкурсу:

Замовниками Конкурсу є Бахмутська міська рада та Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради.

Тема і терміни проведення:

Конкурс на кращу проектну ідею щодо реконструкції території, де були розташовані пам’ятники, на площі Свободи у місті Бахмут.

Терміни проведення Конкурсу – 120 календарних днів  з дати  публікації оголошення  про проведення Конкурсу в міськрайонній газеті «Вперед» та на офіційному веб - сайті Бахмутської міської ради.

Бажаючі взяти участь у  Конкурсі протягом 30-ти календарних днів з дати офіційного оприлюднення оголошення  про  проведення Конкурсу, надають заяви у двох примірниках та додають завірені ксерокопії документів що  підтверджують професійний рівень заявника.

Не пізніше 90 днів з дати публікації оголошення про проведення Конкурсу Учасники Конкурсу подають повний комплект проектних пропозицій та  інформацію про авторів пропозицій.

Вимоги до професійного рівня учасників:

Документи про фахову освіту, залікова книжка, тощо. Надати ксерокопії та пред’явити оригінали.

Умови конкурсу зазначаються у конкурсній документації.

Місце реєстрації бажаючих взяти участь у конкурсі - реєстрація учасників конкурсу та видача конкурсної документації: заява на участь у Конкурсі та документи подаються особисто або поштою за адресою: 84510 м. Бахмут, Донецька область, вул. Миру, 44, Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради, каб. 518, тел. (0627) 44-02-55

Терміни реєстрації бажаючих взяти участь у конкурсі – протягом 30 днів від дати оприлюднення оголошення.

Кількість та розмір премій - переможець Конкурсу нагороджується подякою Бахмутської міської ради та грошовою премією в розмірі 10 000,00 грн. (десять тисяч грн). 

Місце, терміни та порядок отримання конкурсної документації. Конкурсна документація знаходиться на сайт Бахмутської міської ради з моменту розміщення оголошення, доступна для завантаження без авторизації.

Місце і дата подання конкурсної документації - за адресою: 84510 м. Бахмут, Донецька область, вул. Миру, 44, Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради, каб. 518, тел. (0627) 44-02-55, не пізніше 90 днів від дати оприлюднення оголошення.

Зобов'язання  замовника конкурсу щодо подальшого використання проектної пропозиції,  яка  буде визнана кращою - проектна пропозиція, що визнана кращою ( переможною) на   Конкурсі використовуються Замовником  у спосіб, визначений в оголошенні про Конкурс та його умовах, у порядку, встановленому законодавством.

Вимоги до мови проведення конкурсу - всі надписи та друковані матеріали конкурсних пропозицій повинні   виконуватися   Українською  мовою.

Склад журі відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну ідею щодо реконструкції території, де були розташовані пам’ятники, на площі Свободи у місті Бахмут. 

Будников Вячеслав Олександровач Член Національної Спілки Художників України ( за згодою);
Вакуленко Віктор Іванович Член Національного союзу архітекторів України у Донецькій області ( за згодою);
Вязовський Віталій Євгенович Голова Національного союзу архітекторів України у Донецькій області ( за згодою);
Данилюк Алла Василівна В.о. начальника відділу архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради, відповідальний секретар Конкурсу;
Лещінер Вікторія Наумівна Депутат Бахмутської міської ради (за згодою);
Македонський Олександр Миколаєвич Член Національної Спілки Художників України ( за згодою);
Максименко Марина Сергіївна Начальник Управління відділу культури Бахмутської міської ради;
Орел Наталя Іванівна Начальник відділу капітального будівництва Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутськоїміської ради;
Сабаєв Всеволод Володимирович Голова постійної комісії Бахмутської міської ради з питань комунальної власності, землі і приватизації ( за згодою);
Савченко Тетяна Миколаївна Перший заступник міського голови;
Скляров Данил Вікторович Директор Бахмутського комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» (за згодою);
Трижон Сергій Миколайович Заступник голови постійної комісії Бахмутської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (за згодою).

Завантажити документи стосовно конкурсу:

 

 

 

 

 

 

 

 


Пошук

Актуально