Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 48 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

У міській раді обговорили шляхи реалізації програми «Розумне місто»

Переглядів: 1410
06.07.2016 - 11:13
У міській раді обговорили шляхи реалізації програми «Розумне місто»

6 липня 2016 року у малій залі адмінбудівлі Бахмутської міської ради представники управлінь, комунальних та приватних підприємств міста  обговорили подальші шляхи реалізації програми «Розумне місто».

Місто Бахмут стало переможцем у програмі ЄС/ПрООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІІ» з покращення життєдіяльності міської інфрастркутури, яка передбачає впровадження систем електронного самоврядування та створення ситуаційного центру у місті.

Згідно умовам проекту 80% коштів для реалізації виділить ПрООН, а 20% - співфінансування міської ради через електрону систему закупівель Prozoro.

На даному етапі в рамках проекту заплановано провести реорганізацію служби 005 міськради та створення єдиного ситуаційного центру міста Бахмут, встановлення 30 веб-камер на вулицях міста, впровадження GPS трекінгу міського транспорту та встановлення 12 загальнодоступних WI-FI ділянок на території міста.

Присутні обговорили питання організації обробки електронних звернень  через єдиний ситуаційний центр, питання обслуговування обладнання на території міста та питання подання проектної документації,  так як згідно програмі ООН до 1 серпня цього року потрібно скласти технічне завдання, на основі якого буде виготовлено проектно-кошторисну документацію.

У міській раді обговорили шляхи реалізації програми «Розумне місто»У міській раді обговорили шляхи реалізації програми «Розумне місто»У міській раді обговорили шляхи реалізації програми «Розумне місто»У міській раді обговорили шляхи реалізації програми «Розумне місто»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально