Постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. №440 затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.
Державна фіскальна служба протягом двох місяців з дня набрання постановою чинності має надіслати до неприбуткових організацій, включених до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Закону України від 17 липня 2015 р. №652 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», письмові запити про надання у місячний строк з дня їх отримання відповіді щодо відповідності неприбуткової організації вимогам, встановленим п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу.
Також неприбуткові організації мають надати завірені копії установчих документів.
Якщо неприбуткова організація відповідає вимогам п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу, така організація включається до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Якщо подані документи не відповідають вимогам, встановленим в п. 133.4 ст.133 Податкового кодексу, неприбутковій організації надсилається відповідне повідомлення. Така організація не може бути виключена з Реєстру неприбуткових установ та організацій до 01 січня 2017 року.
Неприбуткові організації, які до зазначеної дати не приведуть свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не нададуть копії таких документів контролюючому органу, будуть виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій після 01 січня 2017 року.
Порядок набрав чинності 16 липня 2016 року.
Останні статті на сайті
- Коли та за якою ставкою сплачується військовий збір платниками єдиного податку третьої групи?
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: граничні строки подання податкової декларації
- Податок на нерухомість: кому і скільки доведеться сплатити у 2025 році за «зайву» площу
- Як повідомити органи ПФУ про зміни, які впливають на призначення житлової субсидії чи пільги
- Деклараційна кампанія 2025: щодо відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи
- Деклараційна кампанія 2025: випадки не подання податкової декларації
- До уваги депозитарних установ та банків, інших фінансових установ, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей
- Рекомендації щодо підготовки до чергового етапу декларування
- Отримання витягу щодо стану розрахунків з державним та місцевими бюджетами, а також цільовими фондами за даними ДПС
- Ставки єдиного податку для ФОП першої та другої груп з 01.01.2025