Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Офійний сайт Соледарської міської ради

" Я заявляю про себе!"

Переглядів: 1309
06.10.2016 - 06:29
" Я заявляю про себе!"

Навчання у коледжі - не лише вивчення необхідної теорії та реалізація знань на практиці, а й нагода знайти спосіб розкриття власного творчого потенціалу. Саме тому для віднайдення справжніх талантів 5 жовтня в актовій залі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури відбувся фестиваль обдарованих студентів " Я заявляю про себе!", на якому театральну майстерність, милозвучний спів, вміння та артистизм демонстрували студенти нового набору.

Фестиваль проводився з метою розвитку дитячої та юнацької художньої самодіяльності, пісенного мистецтва та виконавчої майстерності, сприянню культурного і естетичного виховання підростаючого покоління, виявлення обдарованих молодих талантів, оволодіння учасниками художнім та сценічним досвідом за допомогою залучення їх до пісенної творчості, надання учасникам фестивалю  можливості  поєднати яскраву творчу атмосферу з активним і здоровим відпочинком та  укріплення дружніх і культурних зв'язків між виконавцями з різних груп.

Публіка сприймала виступи позитивно, підтримувала кожного учасника, адже всі студенти виступали достойно і талановито.

Словом, перший курс довів, що дійсно багатий талантами і має повне право носити почесне звання студента Артемівського коледжу транспортної  інфраструктури.

5 жовтня в актовій залі Артемівського коледжу транспортної інфраструктури відбувся фестиваль обдарованих студентів " Я заявляю про себе!", на якому театральну майстерність, милозвучний спів, вміння та артистизм демонстрували студенти нового набору.

Пошук

Актуально