Сьогодні вночі Верховною Радою України прийнято Державний бюджет України на 2017 рік, в якому перебачено 400 млн. грн на фінансування Урядової програми з енергоефективності у наступному році.
«Цим рішенням підтримано продовження дії такої затребуваної суспільством програми з енергоефективності. Вже понад два роки цей прозорий, дієвий та надзвичайно популярний інструмент суттєво допомогає населенню та ОСББ при утепленні житла. За весь час дії програми 211 тис. родин впровадили заходи з енергозбереження та, як результат, значно зменшили свої витрати на комунальні послуги», - прокоментував подію Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та висловив вдячність Кабінету Міністрів України, Парламенту, експертам, громадським організаціям, які своєю активною позицією допомагали відстоювати необхідність продовження дії програми у 2017 році.
Сергій Савчук також зауважив, що Держенергоефективності надалі здійснюватиме моніторинг дії програми. У разі стрімко зростаючого попиту населення на програму з утеплення житла буде ініційовано звернення до Уряду та Парламенту щодо необхідності збільшення обсягу її фінансування.
Нагадаємо, що кошти у сумі 400 млн. грн, передбачені Держбюджетом на 2017 рік, буде спрямовано на надання населенню та ОСББ безповоротної фінансової допомоги на впровадження енергоефективних заходів: термомодернізацію, встановлення вузлів обліку води та тепла, багатозонних лічильників електроенергії, радіаторів опалення з терморегулятором, заміну вікон на енергоефективні, модернізацію освітлення, облаштування ІТП тощо.
З початку дії програми, а саме – з жовтня 2014 року і по теперішній час, її учасниками стали понад 211 тисяч родин, які залучили на енергоефективні заходи більше 2,7 млрд. гривень. Від Уряду вони отримали близько 1 млрд. грн відшкодування.
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності
Останні статті на сайті
- Перелік платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства: загальні вимоги
- Режим офлайн для застосування ПРРО
- Що треба знати про ідентифікацію пенсіонерів з числа ВПО
- Особливості здійснення операцій з вивезення сільськогосподарської продукції у період дії воєнного стану
- Самостійне виправлення помилки при нарахуванні / перерахуванні ПДФО до бюджету: відповідальність податкового агента
- Витрати, які дозволено включити до податкової знижки за наслідками 2023 року
- Принцип «витягнутої руки»: умови господарської операції
- За 2024 рік з податку на нерухомість слід звітувати за новою формою
- Комплаєнс-менеджер на допомогу платникам з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства
- Дії платника податків для отримання Витягу щодо стану розрахунків