Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Їм – неоплаканим і невідспіваним… присвячується

Переглядів: 2322
30.01.2017 - 07:23

У Бахмутській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів №1 пройшов урочистий мітинг-реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої», присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту.

Школярі отримали інформацію про страшні часи, коли мільйони життів було знищено за фашистською нелюдською ідеологією у таборах смерті. Сумним мінором пролунали поминальні слова читців. Діти переглянули відеокліп із фрагментами кінострічки «Список Шиндлера», в якому у художній, але максимально правдивій формі представлені документальні події того часу. Учні 5-9 класів запалили свічки пам’яті, а ведуча провела традиційне запалення єврейської мінори – символу священної пам’яті та віри у мирне майбутнє для єврейського населення всього світу.
Наприкінці мітингу діти та педагоги вшанували безсмертну пам’ять жертв Голокосту хвилиною мовчання. І метроном, ніби рахуючи биття мільйонів людських сердець, але ніколи не збиваючись з усталеного ритму, знову на деякий час повернув усіх присутніх у минулі страхіття безжальної війни.

Їм – неоплаканим і невідспіваним… присвячуєтьсяЇм – неоплаканим і невідспіваним… присвячуєтьсяЇм – неоплаканим і невідспіваним… присвячуєтьсяЇм – неоплаканим і невідспіваним… присвячується

Останні статті на сайті