Чемпіонат Донецької области з волейболу
Переглядів: 4304
21.03.2017 - 09:27
16-19.03.2017 на стадіоні «Металург» г. Бахмута відбулися ігри Чемпіонату області з волейболу серед дівчат 2001 р.н та молодше. Участь у змаганнях прийняли команди міст: Покровськ, Родінське , Северск, Соледар, Слав’янський район, Бахмут (2).
Ігри проходили за коловою системою – усі команди зіграли між собою. За підсумками усіх ігрових днів перемогу в чемпіонаті області завоювала команда Соледара, друге місце посіли юні волейболістки Бахмута -1, бронзовими призерами стали спортсмени Слав’янського район.
Вітаємо наших юних волейболісток та їх тренера Олену Дробитько та бажаємо їм найвищих досягнень на волейбольному Олімпі!
Останні статті на сайті
- Управління податковими ризиками: системність та єдиний підхід
- Декларування 2025: податкова знижка за оренду житла внутрішньо переміщеним особам
- Коли та за якою ставкою сплачується військовий збір платниками єдиного податку третьої групи?
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: граничні строки подання податкової декларації
- Податок на нерухомість: кому і скільки доведеться сплатити у 2025 році за «зайву» площу
- Як повідомити органи ПФУ про зміни, які впливають на призначення житлової субсидії чи пільги
- Деклараційна кампанія 2025: щодо відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи
- Деклараційна кампанія 2025: випадки не подання податкової декларації
- До уваги депозитарних установ та банків, інших фінансових установ, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей
- Рекомендації щодо підготовки до чергового етапу декларування