Наприкінці жовтня за підтримки Управління освіти Бахмутської міської ради та міського методичного кабінету на базі Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відбувся обласний захід «Палітра інновацій. Психолого-педагогічний супровід виховання та розвитку особистості: інновації в практику».
У гості до Бахмута завітали методисти методичних служб Донецької області, які опікуються дошкільною, початковою освітою, предметами освітньої галузі «Здоров’я та фізична культура», психологічною службою, роботою з обдарованими та керівники навчальних закладів, методичних обꞌєднань, педагоги різного фаху, вихователі-методисти, практичні психологи закладів дошкільної і загальної освіти.
Метою заходу стало сприяння підвищенню рівня науково-методичного супроводу особистості в освітньому просторі шляхом забезпечення якості освіти та її психологічної підтримки.
Під час яскравого відкриття обласної Палітри інновацій учасники мали змогу ознайомитися з візитівкою навчального закладу «Творча та розумна школа», яку продемонстрували учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського.
У ході пленарного засідання були заслухані доповіді завідувача кафедри дошкільної, початкової освіти та розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидата психологічних наук Валентини Поуль щодо науково-методичного та психологічного супроводу розвитку особистості в освітньому просторі, завідувача міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради Тетяни Донченко про методичний супровід інноваційної діяльності навчальних закладів Бахмута в умовах реформування освіти.
Подальша робота тривала у 7 секціях за напрямками:
- Сучасна дошкільна освіта: виклики, перспективи, практика;
- Творчий підхід до моделювання уроку в початковій школі;
- Проектування моделі психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу;
- Проблеми та актуальні питання в роботі з обдарованою молоддю;
- Сучасний урок “Основи здоров’я”: теорія та практика;
- Удосконалення сучасного уроку фізичної культури шляхом впровадження інноваційних технологій;
- Школа сприяння здоров’ю як здоров’язбережувальний освітній простір розвитку суб’єктів освітньої діяльності.
На початку секційних засідань практичними психологами Центру практичної психології і соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради був проведений психологічний воркшоп, який допоміг створити сприятливий мікроклімат серед учасників, налаштувати їх на продуктивну роботу.
На секційних засіданнях у формі майстер-класів, тренінгів, ділових ігор, практичних вправ було презентовано досвід кращих педагогів Донецької області, що сприяло збагаченню освітян сучасними підходами до впровадження педагогічних інновацій, розмаїттям методико-педагогічних ідей, орієнтовними шляхами реалізації нового змісту освіти та розбудови Нової української школи.
Учасники та гості Палітри інновацій висловили вдячність організаторам і відзначили високий рівень проведення обласного заходу, який позитивно вплинув на формування професійного мислення педагогів, мотивував їх на впровадження інновацій в освітній процес.
Останні статті на сайті
- Як розрахувати розмір субсидії на найм житла для ВПО
- Про безпеку праці у сфері будівництва
- Як платнику податків вийти із критеріїв ризиковості ?
- Управління податковими ризиками: системність та єдиний підхід
- Декларування 2025: податкова знижка за оренду житла внутрішньо переміщеним особам
- Коли та за якою ставкою сплачується військовий збір платниками єдиного податку третьої групи?
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: граничні строки подання податкової декларації
- Податок на нерухомість: кому і скільки доведеться сплатити у 2025 році за «зайву» площу
- Як повідомити органи ПФУ про зміни, які впливають на призначення житлової субсидії чи пільги
- Деклараційна кампанія 2025: щодо відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи