Вересень - святковий місяць для мешканців Артемівська. Починаючи з початку вересня в місті проходять різноманітні святкові заходи: «Бахмутський ярмарок», День визволення міста від німецько-фашиських загарбників, День міста та свята мікрорайонів. Череду цих свят в цьому ювілейному для міста році завершає Свято східного мікрорайону «Кольоровий дивограй – свято міста зустрічай».
Якби в Артемівську існувала своя місцева книга рекордів, туди мав би обов’язково потрапити східній мікрорайон, який в народі називають - Забахмутка.
Квітуча наша Забахмутка,
Ти любий, рідний наш район,
Вражаєш, радуєш, милуєш,
Ти славиш весь наш регіон!
Ти надихаєш нас на працю,
Об’єднуєш закохані серця,
Даруєш нам ти лише щастя.
Нехай же світлим буде наше майбуття!
Хоча б із трьох простих причин: адже він є «найавтономнішим» у місті, найстаріший, а головне — єдиний із районів, який так масово збирається на свято.
Так і 16 вересня на подвір’ї школи зібралися близько 500 людей: діти, батьки, жителі мікрорайону! Бо мешканці Забахмутки знають – на святі буде весело, яскраво, для кожного знайдуться теплі слова, ніхто не залишиться поза увагою.
У цьому році свято відповідало сподіванням всіх і дорослих, і дітей, і ветеранів та старожилів мікрорайону.
Першими приймали вітання новонароджені – майбутнє нашого міста, а їх у цьому році 38. Молоді батьки разом з малятами пройшли святковим парадом по шкільному майданчику під оплески оточуючих.
Не залишились без солодких подарунків та грамот і «Будинки зразкового утримання», господарі яких створюють затишок та підтримують звання Артемівська як чистого і світлого міста.
Родзинкою свята було привітання мешканців вулиці Коцюбинського, які святкують свій ювілей – 50 років. Багато теплих слів було сказано на адресу людей, які пів віку прожили підтримуючи один одного, допомагаючи у хвилини радості та скрути. Та головне, що ці люди вміють не тільки працювати, а й відпочивати разом. І лунала над шкільним подвір’ям їх улюблена пісня «Что стоишь качаясь, тонкая рябина…».
Та добрі сусіди мешкають на кожній вулиці нашої Забахмутки. І для кожного з них знайшлися теплі слова та солодкі подарунки.
Вітання приймали і ті мешканці, які мають свої захоплення: бджолярі, виноградарі, квітоводи, ті, що вирощують курей, голубів, перепелів різних пород, ті, що займаються вишивкою та плетінням. Різними талантами багатий наш мікрорайон. Так Ластоверова Катерина Олексіївна в свої 70 років не втрачає почуття гумору, вона запропонувала всім глядачам гумореску.
Не залишились поза увагою і ветерани війни: Царбаєв Ф.А., Голощапов В.С. та Фіронов Ю.Д., які отримали солодощі та квіти. До них звернулися зі словами вдячності за мужність і героїзм та побажаннями щастя, здоров’я, довгих років життя.
Всіх мешканців вітали гості свята від Артемівської міської ради, відділу освіти; дарували свою творчість учні школи, вихованці дитячих садків №18 та №56. Але і на цьому свято ще не закінчилось, бо надалі всіх чекав «Забахмутський ярмарок», на якому свої товари пропонували учні, батьки, мешканці мікрорайону. Під час свята гості мали змогу поласувати польовою кухнею та короваєм, відвідати святкову торгівлю, взяти участь у розважальній програмі для дітей та безпрограшній лотереї дорослих.
Свято тривало майже 3 години. І за це мешканці Забахмутки вдячні організаторам свята – Артемівській загальноосвітній школі І – ІІІ ст. №10 (директор школи, депутат Артемівської міської ради Говорун Р.А.), спонсорам – заводу шампанських вин «Артемівськ - Вайнері» (генеральний директор, депутат Донецької обласної ради Гаркуша О.Ю. та заступник директора, депутат Артемівської міської ради Мальована В.В.); ЧП, депутат Артемівської міської ради Іванкову В.В. та «Партії Регіонів». Велика вдячність головам квартальних комітетів: Леженіній Г.Г., Ковальчук Л.М., Безсмертній В.О., Скрипник Л.В.
Останні статті на сайті
- Як правильно заповнити платнику податків реквізит «Призначення платежу» платіжної інструкції у разі погашення податкового боргу
- Платники з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства: новостворені підприємства
- Нові вимоги та порядок подання звітності № 1-ВП та № 1-ОП
- Зупинення реєстрації помилково складених податкових накладних: подання письмових пояснень
- Граничні строки реєстрації податкових накладних в ЄРПН протягом дії воєнного стану
- Особливості складання податкової звітності з ПДВ: звітний період жовтень 2024 року
- Дотримання умов на спрощеній системі оподаткування ФОП
- Податок на нерухомість: термін сплати
- Щодо заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції
- Соціальні нормативи у межах яких надається пільга на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу