Протягом січня-жовтня 2017 року завдяки заходам з детінізації сфери зайнятості населення, проведеним фахівцями Головного управління ДФС у Донецькій області, офіційну працю та заробітну плату отримали 5980 громадян, які до цього працювали без належного оформлення трудових відносин. Слід зазначити, що після офіційного працевлаштування громадяни стали більш соціально захищеними та набули права на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності, а також на пенсійне забезпечення в майбутньому.
За результатами контрольно-перевірочних заходів з початку 2017 року недобросовістними работодавцями до бюджетів та спецфондів вже сплачено 2,6 млн гривень.
За десять місяців поточного року до державної реєстрації суб’єктами підприємницької діяльності залучено 2422 фізичні особи, якими додатково сплачено до бюджету 5,2 млн грн податків та зборів.
Не припиняється робота податківців і у напрямку контролю за дотриманням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. За результатами проведених зустрічей з керівниками підприємств Донецької області 1206 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати вище за мінімальну (з 01.01.2017 – 3200 гривень). Як наслідок, до бюджету додатково надійшло 7,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску.
Останні статті на сайті
- ВИХОДЬ НА СВІТЛО!
- Інструкція користувача: як подати заяву-розрахунок для виплат за лікарняними через вебпортал ПФУ?
- Як повернути помилково сплачені кошти: податки та збори
- За який звітний період вперше подаються форми звітності № 1-ВП та № 1-ОП затверджені наказом Міністерства фінансів України від 18.06.2024 № 296?
- Умови призначення пенсії працівникам освіти
- ВИХОДЬ НА СВІТЛО!
- Система податкових ризиків в роботі органів ДПС
- Щодо оподаткування ПДФО іноземних доходів
- Оновлено Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних
- Новації законодавства з 01.10.2024 року: особливості складання податкової накладної, розрахунку коригування та їх реєстрація в Єдиному реєстрі податкових накладних