Волейболісти Бахмута – чемпіони області
Переглядів: 3264
26.02.2018 - 14:50
22-25 лютого в м Бахмуті проходив чемпіонат Донецької області з волейболу серед юнаків 2003 р.н і молодше. У змаганнях взяли участь 8 команд з міст Донецької області: Лиману, Покровська, Родинського, Сіверська, Костянтинівського району, Соледара, Бахмута. У впертій боротьбі перемогу здобула команда КДЮСШ№1 м. Бахмута.
В фінальному поєдинку вихованці Олександра Мирного перемогли команду волейболістів м. Соледара "Артемсіль", 3 місце у спортсменів ДЮСШ м Родинське.
Чемпіони та призери були нагороджені грамотами Департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.
Вітаємо чемпіонів та бажаємо нових перемог!
Останні статті на сайті
- Управління податковими ризиками: системність та єдиний підхід
- Декларування 2025: податкова знижка за оренду житла внутрішньо переміщеним особам
- Коли та за якою ставкою сплачується військовий збір платниками єдиного податку третьої групи?
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: граничні строки подання податкової декларації
- Податок на нерухомість: кому і скільки доведеться сплатити у 2025 році за «зайву» площу
- Як повідомити органи ПФУ про зміни, які впливають на призначення житлової субсидії чи пільги
- Деклараційна кампанія 2025: щодо відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи
- Деклараційна кампанія 2025: випадки не подання податкової декларації
- До уваги депозитарних установ та банків, інших фінансових установ, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей
- Рекомендації щодо підготовки до чергового етапу декларування