13 березня 2018 року о 15-00 у міському Центрі культури і дозвілля ім. Є.Мартинова пройде заключна частина презентації підсумків виконання Соціального проекту розвитку території Бахмутської міської ради за 2017 рік і основних завдань на майбутній період.
Протягом 13 років на території міста Бахмуту проводиться велика робота з впровадження соціальної політики, орієнтованої на залучення інвестицій, які необхідні громаді для формування нових стандартів у всіх сферах життя. З кожним роком чисельність партнерів Соціального проекту зростає та постійно поповнюється скарбничка добрих справ для мешканців міста.
Під час заходу міський голова Олексій Рева прозвітує перед громадою, представниками малого і середнього бізнесу, підприємцями, меценатами, благодійниками та гостями міста про кількість залучених коштів і основні досягнення у соціальній сфері за минулий рік.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням