Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Школа мистецтв м.Артемівська

Встановлення приладів обліку теплової енергії та нового тарифу на тепло

Переглядів: 1902
19.03.2018 - 13:50
Встановлення приладів обліку теплової енергії та нового тарифу на тепло

У зв’язку з великою кількістю звернень громадян міста Бахмута стосовно збільшення розміру оплати за централізоване теплопостачання та встановлення приладів обліку теплової енергії повідомляємо наступне.

ТОВ «Бахмут - Енергія», на виконання вимог Закону України від 22 червня 2017 року № 2119-VIII  "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі Закон України), проводиться робота по  встановленню засоби обліку теплової енергії в багатоповерхових будинках та  переводу оплати за послуги з централізованого опалення із тарифу за квадратний метр опалювальної площі на тариф за гігакалорію.

Аналіз переводу розрахунків за послугу з централізованого опалення із тарифу за квадратний метр опалювальної площі на тариф за гігакалорію по показанням приладів обліку теплової енергії виявив значне збільшення сум оплати для споживачів.

Для відшкодування   витрат   на   оплату за комунальні послуги громадянам призначається  щомісячна   адресна   безготівкова   субсидія, відповідно до Постанови    Кабінету   Міністрів    України  № 848 от 21.10.1995 року   «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» із змінами та доповненнями.  Підприємствами надавачами комунальних послуг до Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради надаються довідки   «в яких зазначається вартість послуг у межах соціальної норми  житла та соціальних нормативів користування комунальними послугами в опалювальний і неопалювальний періоди, а також сума простроченої понад два місяці  заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг».

Щодо зміни тарифу з централізованого опалення інформуємо. Підприємством ТОВ «Бахмут –Енергія» здійснені розрахунки у зв'язку із значним зростанням рівня мінімальної заробітної плати, цін на енергоносії, враховуючи висновки: Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради від 28.11.2017  № 01/31-1593, Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради  від 30.11.2017 № 642/02, відповідно до діючого законодавства України у сфері житлово-комунальних послуг. Рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 29.12.2017 №288 «Про встановлення тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування, постачання) для населення, бюджетних установ та інших організацій  (крім населення) та послугу з централізованого опалення  для потреб населення в м. Бахмут» були встановлені нові економічно обґрунтовані тарифи.


Пошук

Актуально