В актовій залі Бахмутського НВК №11 відбулася зустріч студентів Української академії лідерства із учнями 8-10 класів.
Студенти Павло Данилів та Анна Кириченко почали зустріч з учнями з історії Української академії лідерства, повідомили, що Українська академія лідерства була створена в Києві у 2015 році завдяки команді фонду Western NIS Enterprise Fund під керівництвом Романа Тичківського. У 2016 році розпочали роботу ще чотири осередки: у Львові, Полтаві, Миколаєві та Харкові.
Студенти розповіли старшокласникам, що Українська академія лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.
Цікаво було дізнатися, що студенти вивчають понад 30 дисциплін, серед яких: управління проектами, критичне мислення, історія, фінансовий та комунікаційний менеджмент, англійська мова, а також сучасні дисципліни: від блогингу до підприємництва. Викладачі та гості академії - українські та іноземні фахівці, такі як Ярослав Грицак, Андрій Зелінський, Павло Шеремета, Ярослава Джонсон.
Цікавою та насиченою стала сесія «питання – відповідь». У академії мріють, що 20% її випускників будуть успішними у підприємництві, 15% - в освіті, 15% - займатимуться національною безпекою та обороною. У пріоритеті також сфера державного управління, дипломатія, громадська діяльність, охорона здоров’я та правосуддя.
Останні статті на сайті
- Майбутній пенсіонере, контролюй свій стаж!
- Побачив міну — стій!
- Мінна безпека
- Новації Закону № 4113 щодо законодавчих змін у справлянні військового збору
- Новації Закону № 4113 – зміни до Податкового кодексу України
- Особливості надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальний сезон 2024-2025 років
- Податкова декларація про майновий стан і доходи та термін сплати задекларованих сум податкових зобов’язань з ПДФО
- Щодо перереєстрації РРО/ ПРРО у разі перейменування назви міста, вулиці
- За якими кодами класифікації доходів бюджету сплачується військовий збір?
- Заяву на проведення фізичної ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку можна подати через контакт-центр Пенсійного фонду України