Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

VI Міжнародний фестиваль-конкурс «Арт-Домінанта»

Переглядів: 1614
16.04.2018 - 14:10
VI Міжнародний фестиваль-конкурс «Арт-Домінанта»

11 квітня 2018 року в місті Харкові відкрився VI Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта», який об’єднав представників різних навчальних інституцій України та зарубіжжя.

Протягом декількох днів на сценах закладів культури міста своє мистецтво демонстрували солісти, інструментальні ансамблі, ансамблі малих форм та оркестри народних інструментів.

13 квітня 2018 року учасників номінацій «Оркестри» та «Інструментальні ансамблі» гостинно приймав Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості.

Виступи конкурсантів створили яскраву феєрію жанрів та стилів. Конкурс перетворився на справжнє свято оркестрової народної музики. Учасниками цього неперевершеного дійства стали учні і викладачі Школи мистецтв міста Бахмута.

Яскравий виступ приніс Дитячому зразковому колективу оркестру народних інструментів (керівник Шаповалов О.В.) та інструментальному ансамблю викладачів «Smile» (керівник Сидорова Ю.А.) Дипломи лауреатів II ступеню. Журі конкурсу відзначило високу виконавську майстерність та професіоналізм учасників наших колективів.

Перемога не приходить сама по собі…

Приємно було бачити дружній творчий тандем учнів та їх викладачів, які водночас стали одним великим цілим. Напружені хвилини виступу, хвилювання один за одного, зворушливе очікування результатів та урочисте вручення нагород залишаться в пам’яті назавжди.

Приємно зазначити, що напередодні, у номінації «Солісти», учень класу акордеону Рудченко Михайло (викладач Дорофєєва Н.А. ) став Дипломантом конкурсу.

А завершився досить напружений конкурсний день справжнім подарунком – екскурсією до еко-парку Фельдмана. Щасливі обличчя, щирі посмішки та веселий настрій стали яскравим акцентом творчої мандрівки.

11 квітня 2018 року в місті Харкові відкрився VI Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»11 квітня 2018 року в місті Харкові відкрився VI Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»11 квітня 2018 року в місті Харкові відкрився VI Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»11 квітня 2018 року в місті Харкові відкрився VI Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»11 квітня 2018 року в місті Харкові відкрився VI Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»11 квітня 2018 року в місті Харкові відкрився VI Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»11 квітня 2018 року в місті Харкові відкрився VI Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»

Пошук

Актуально