Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Відбулась презентація проектів молодіжних ініціатив, які були створені під час триденної навчальної сесії в місті Святогірськ.

Переглядів: 2613
08.06.2018 - 11:30
Відбулась презентація проектів молодіжних ініціатив, які були створені під час триденної навчальної сесії в місті Святогірськ.

06 червня в конференційній залі Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради в рамках реалізації проекту «Школа активної молоді Бахмута» відбулась презентація проектів молодіжних ініціатив, які були створені під час триденної навчальної сесії в місті Святогірськ.

Три ініціативні групи студентів навчальних закладів міста І-ІV рівня акредитації провели презентацію своїх актуальних ідей із залученням молоді до їхньої реалізації.

Історичний конкурс «Вітер часу», що виник з метою популяризації наукової історично-дослідницької діяльності серед молоді, пропонує провести серед молоді конкурс на знання історії рідного краю та навчальну поїздку до Хортиці.

Проект спортивного майданчику та зони відпочинку біля води, майданчику для воркауту та пізнавального квесту з метою презентації цих локацій покликаний урізноманітнити дозвілля молоді.

Приємно вразив проект з проведення кіберспортивних змагань. Дійсно дуже креативна та актуальна ідея. Під час презентації хлопці довели, що кіберспорт стирає межі між людьми різного віку, статусу, фізичних та розумових здібностей, допомагає адаптуватися в новому колі людей та реалізувати себе.

Проект «Школа активної молоді Бахмута» реалізується громадською організацією «Бахмутська фортеця» у партнерстві з Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради у проекті «Зміцнення громадської довіри» (UCB ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відбулась презентація проектів молодіжних ініціатив, які були створені під час триденної навчальної сесії в місті Святогірськ.Відбулась презентація проектів молодіжних ініціатив, які були створені під час триденної навчальної сесії в місті Святогірськ.Відбулась презентація проектів молодіжних ініціатив, які були створені під час триденної навчальної сесії в місті Святогірськ.

Пошук

Актуально