Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 73 гостя.

Донецька обласна рада

Презентація книги «(Не)дитячий погляд на війну» у м. Бахмуті

Переглядів: 1511
27.08.2018 - 09:26
Презентація книги «(Не)дитячий погляд на війну» у м. Бахмуті

Протягом 2016-2018 років учні Бахмутського НВК №11 разом зі своїм наставником Володимиром Сутковим стали учасниками проекту «Інтеграція через діалог», який проводився з ініціативи Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» за підтримки Європейського Союзу. Підсумком цього проекту стало видання книги «(Не)дитячий погляд на війну», мета якої – надати слово новочасним «дітям війни» та розповісти про події останніх років вустами їхніх наймолодших очевидців.

На базі Бахмутської школи №7, за підтримки міського методичного кабінету Управління освіти, було проведено презентацію цієї книги для школярів та педагогів закладів загальної середньої освіти міста, а також студентів та викладачів училищ, технікумів, закладів вищої освіти.

На заході були присутні автори життєвих історій, які увійшли до збірки, учні НВК №11 Котенджи Едуард, Зуєва Аліна, Севрюкова Олександра, Гулідов Матвій. Вони поділилися з учасниками презентації тими думками, почуттями, емоціями, які охоплювали їх при написанні своїх творів. Пережиті історії школярів знайшли відгук у серцях присутніх.

«Цей збірник – справжня хроніка нашого сьогодення. Написана тими, кому нічого приховувати. І хто дозволив нам побачити увесь жах війни та силу людського духу і надії по-справжньому, без прикрас. Їхнім (не)дитячим поглядом…»

Презентація книги «(Не)дитячий погляд на війну» у м. БахмутіПрезентація книги «(Не)дитячий погляд на війну» у м. БахмутіПрезентація книги «(Не)дитячий погляд на війну» у м. Бахмуті

Пошук

Актуально