Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Презедент України

«Уроки права – уроки життя»

Переглядів: 7846
09.12.2011 - 11:12
«Уроки права – уроки життя»

З  5 грудня по 11 грудня 2011 року в закладах культури міста проходить Всеукраїнський тиждень права.

«Уроки права – уроки життя» - таку назву мав правовий практикум, який пройшов в центральній міській бібліотеці. Ця зустріч була приурочена до  Міжнародного дня прав людини. Провідний бібліотекар Ємець О. розповіла про історію становлення правової держави. Юрист Артемівського міськрайонного управління юстиції Борщ О. розповіла про права і обов’язки неповнолітніх в Україні і відповіла на цілий ряд питань, які підготували учні УВК №11 і студенти АІТ. По закінченню зустрічі проінформували присутніх про книжковий фонд та фонд періодичних видань  з правової тематики та запросили ознайомитись з тематичними виставками «Юридичний лікбез» і «Права людини, права дітей».

В Артемівському міському народному Домі до Всеукраїнського тижня права пройшла  презентація проекту «Освіта без кордонів» для молоді. На презентації були присутні представники з різних шкіл міста. Розповіла про можливості та умови освіти за кордоном генеральний директор проекту «Мережі освітніх консультантів України» Лідія Андріївна Чернечук – Смик.

Також в Артемівському міському народному Домі був оформлений тематичний стенд «Закон один для всіх» Протягом тижня інформація на стенді змінювалася та поповнювалася новою

 ( «Всеукраїнський тиждень права», «Правова освіта», «Пенсійна реформа», «Найдивніші закони світу»)

Одним із завдань Всеукраїнського тижня права є сприяння тому, щоб українці не тільки поширювали свої правові знання, але й вчилися застосовувати їх в житті.

З  5 грудня по 11 грудня 2011 року в закладах культури міста проходить Всеукраїнський тиждень права.

Пошук

Актуально