Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 89 гостей.

Верховна рада України

Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…

Переглядів: 744
19.12.2018 - 14:56
Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…

Вже багато років в Школі мистецтв міста Бахмута існує добра традиція – щорічно проводити концертний захід за участю своїх випускників.

Цього разу філармонічний концерт «Передзвін талантів», який відбувся 17 грудня 2018 року, гостинно розкрив свої обійми для студентів Бахмутського коледжу мистецтв імені Івана Карабиця, випускників Школи мистецтв різних років. Приємно зазначити, що на сцені в творчому пориві переплелися понад три покоління учнів та викладачів. «Класик мелодіями» розпочав концерт «Брас-ансамбль» під керівництвом О.Дорофєєвої, у складі якого ми вітали Рубцову Владу (випуск 2015 року). Концертну програму продовжила Шаповалова Катерина (випуск 2018 року), яка натхненно виконала «Прелюдію cis-moll» С.Рахманінова.

Естафету сольних виступів підхопили Трофименко Богдан (випуск 2017 року) та Ільчук Вікторія (випуск 2018 року), представивши свою майстерність у виконанні творів народної музики. Вокальне мистецтво колоритно представила студентка 2 курсу коледжу, випускниця 2017 року, Гордієнко Еля. Інструментальний квінтет (керівник Воробйова О.Г.), у складі якого виступили Сивак Софія (випуск 2018 року) та Дьяковський Ілля (випуск 2015 року), зачарував присутніх ліричним звучанням домри та гітари. Виступи студентів завершили яскраві «Хіти XX століття» у виконанні Кліпача Андрія та Голікова Юрія (випуск 2016 року).

Родзинкою концерту стали професійні виступи викладачів Школи мистецтв міста Бахмута: народних аматорських колективів камерного хору «Елегія» (керівник Г.Костанда) та ансамблю скрипалів «Дивертисмент (керівник О.Москальова), інструментального ансамбля «Смайл» (керівник Ю.Сидорова), М.Галас, Є. Дорофєєвої, К. Герцовської. Більша кількість учасників колективів – випускники Школи 1954 – 2014 років. Справжнім сюрпризом для всіх стали відео-привітання випускників: Тащенко Анастасії, Овчарової Діани, Колотухіна Ростислава, Жарікової Олени, Августовича Олексія.

Особливий естетичний антураж створила виставка творчих робіт випускників художнього відділення: Миколаєва Іллі (випуск 2016 року,студента Харківської академії дизайну та мистецтв), Тренбач Карини (випуск 2016 року, студентки Полтавського коледжу мистецтв), Погорєлової Катерини (випуск 2012 року, випускниці Луганського національного університету ім. Т.Шевченка, спеціальність «дизайн»)

Захід пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері. Кожен номер концертного дійства став своєрідним освідченням в любові до кожного випускника, який з хвилюванням виходив знову на рідну сцену, щиро даруючи свою майстерність. Гадаємо, що цю зустріч наші виконавці та гості заходу запам’ятають як радісну, чудову подію, яка викликала у всіх гарний настрій та позитивні емоції.

Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…Музика не має віку, вона живе сторіччями та поєднує покоління…

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально