Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

Альтернативні джерела заробітку

Переглядів: 960
03.01.2019 - 10:51
Альтернативні джерела заробітку

У перший робочий день нового 2019 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся тренінг-семінар «Альтернатиівні джерела заробітку» в соціально- психологічному тренінговому центрі «Шлях до успіху» за участю постійного соціального партнера – АТ «Ощадбанк».

Тренінг проводився в рамках роботи Центру розвитку підприємництва та орієнтований на стимулювання підприємницької свідомості.

На початку заходу представник  АТ «Ощадбанк» Олександр Вахрін презентував присутнім комплексну програму підтримки підприємництва «Будуй своє», створену «Ощадбанком». Головною метою програми є підтримка підприємців на різних етапах життя бізнесу. 

Основна частина тренінг-семінару була присвячена обговорюванню таких питань, як види доходів, альтернативні джерела доходу та, головне, - уміння створювати численні джерела доходу. Під час тренінг-семінару учасники за допомогою інтерактивних вправ (ділова гра «Психологія достатку» та інші) зробили самоаналіз пошуку власних ресурсів, які можуть стати джерелом доходу.

Наприкінці тренінг-семінару фахівці центру зайнятості ще раз проінформували учасників заходу про діючі грантові програми міжнародних та регіональних організацій, що спрямовані на сприяння підприємництву.

«Центр розвитку підприємництва» щосереди запрошує скористатися послугами служби зайнятості всіх хто планує стати чи є підприємцем і має питання щодо інформації з питань грантових програм.

Альтернативні джерела заробітку

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально