Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Відбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території Бахмута

Переглядів: 1999
13.08.2019 - 17:06

13 серпня 2019 року за участю міського голови О.О.Реви, його заступників Савченко Т.Н., Точеної В.В., Стрющенко О.В., керівників Управлінь і відділів міської ради та представників підрядних організацій відбулись чергові оперативні наради на об’єктах міста.

Триває реалізація проекту з будівництва набережної. На сьогодні проходить облаштування тематичних зон правого берега річки: мощення пішохідних доріжок плиткою ФЕМ, організація газонів, встановлено сучасне ігрове обладнання та лавки для відпочинку. Закуплені топіарні фігурні елементи у вигляді тварин. Будівництво продовжується. Орієнтовний термін завершення робіт – 15 жовтня.

Планово реалізується проект з утеплення житлових будинків. За адресами вул. Леваневського, 164, вул. Ювілейна, 36, вул. Захисників України 29, 31 підрядна організація ТОВ «Новатор-СТ» здійснює утеплення фасадів, заміну вікон у під’їздах будинків, ремонти козирків та вхідні групи. Разом із виконанням робіт по термомодернізації будівельники виконують зрізку гілок дерев.

На м-ні «Цветмет» активно ведуться роботи з реконструкції фасаду і термомодернізації  КЗК «Бахмутський міський народний Дім». Завезені будівельні матеріали, працює декілька ремонтних бригад. В ході робіт виконано заземлення, укріплення фундаменту будівлі. Відновлюються центральні сходи і будуються пандуси. До 15 вересня запланована заміна вікон і вітражів.

Наступний наймасштабніший проект, що реалізується в Бахмуті - це Прозорий соціальний офіс, який має на меті поєднати послуги УТСЗН, Пенсійного фонду, фонду соціального страхування та інших соціальних партнерів. На сьогодні ведуться роботи з благоустрою прилеглої території II корпусу і ремонт внутрішніх приміщень I корпусу (виконуються сантехнічні роботи, пристрій наливних підлог, шпаклювання і фарбування стін).  Загальний обсяг проекту складає 81,2 млн.грн.

За проектом Європейського інвестиційного банку триває реконструкція будівель двох Бахмутських загальноосвітніх шкіл № 11, № 12. Ремонти шкіл уповільнюються тим, що в процесі реконструкції виникають додаткові роботи, які не були включені до початкового проекту. Також за час впровадження проектів відбулися зміни в Державних будівельних нормах. Проекти потребують корегування. Крім того, узгодження документації  та платіжних документів займає достатньо великий проміжок часу.

На сьогодні у Бахмутській ЗОШ № 12 виконано біля 60% запланованих обсягів робіт, у ЗОШ № 11 -  біля 30%.

Міський голова Олексій Рева надав доручення всім учасникам реалізації проектів, оперативно вирішив ряд проблем, наголосив на неухильному виконанні взятих зобов’язань та дотриманні графіку проведення робіт.

Відбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території БахмутаВідбулося інспектування соціальних та інфраструктурних об’єктів, що реалізуються на території Бахмута

Останні статті на сайті