21-24 листопада у місті Бахмут в спортивному залі Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури пройшов 1 тур Чемпіонату України з волейболу "Дитяча ліга" серед юнаків 2006 р.н. та молодше.
В нашій підгрупі змагалися 4 команди: КДЮСШ №1 м. Бахмут, ДЮСШ м. Первомайський, КЗ СДЮСШОР №2 м. Полтава, збірна команда м. Дніпра. Бахмутська команда дуже успішно почала новий сезон - здобула перемогу над усіма командами суперників з нульовим рахунком і завоювала максимальну кількість очок. На другому місті в підгрупі – команда м. Полтави, третє – четверте посіли команди м. Дніпр та м. Первомайський. Команду переможців підготувала Олена Дробитько. Бажаємо волейболістам Бахмута тільки перемог в наступних турах!
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням