Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 200 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Творчий звіт «Зимова фантазія»

Переглядів: 1099
20.12.2019 - 13:20
Творчий звіт «Зимова фантазія»

18.12.2019р.  низку концертних заходів напередодні зимових свят продовжили самі маленькі вихованці Школи мистецтв – учні груп «Мозаїка» та «Калейдоскоп» ( викл. Кумейко Є.А. та Сапаргелдієва Н.Б.) представивши свій творчий звіт «Зимова фантазія».

Малюки натхненно співали про зиму, грали на дитячих музичних інструментах під чарівні звуки класичної музики, розповідали вірші та брали участь у веселих іграх, які проводили колоритні ведучі Ярослав Баєв , Кара Аполлінарія та казкова чарівниця «Зима» ( Марія Галас).

Виступ юної солістки Титової Вероніки (викл. Богданова О.В.) вразив артистизмом та щирістю виконання, отримавши бурхливі оплески.

Яскравими музичними краплинками стали номери у виконанні квартету домристів (кер. Сидорова Ю.А., конц. Кумейко О.О.) та інструментального ансамблю "Чаросвіт" (кер. Кольцова Г.В.) які діти сприйняли з цікавістю, затамувавши подих.

Святкове оформлення залу та виставка художніх робіт додали дійству особливого естетичного колориту.
З дебютом на шкільній сцені та зимовими світами учнів привітала директор школи Гринь Є.В.,. Вона також виказала сподівання, що всі юні таланти у майбутньому стануть учнями школи та поповнять лави художників і музикантів.

Приємною несподіванкою для учасників концерту стали подарунки від чарівниці «Зими».
Фінальне фото назавжди збереже піднесений святковий настрій, задоволення від особистого виступу, а також щирі посмішки дітей та батьків.

Творчий звіт «Зимова фантазія»Творчий звіт «Зимова фантазія»Творчий звіт «Зимова фантазія»Творчий звіт «Зимова фантазія»Творчий звіт «Зимова фантазія»Творчий звіт «Зимова фантазія»Творчий звіт «Зимова фантазія»Творчий звіт «Зимова фантазія»Творчий звіт «Зимова фантазія»Творчий звіт «Зимова фантазія»Творчий звіт «Зимова фантазія»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально