Вже протягом 5 років «Академія мистецтв» в ШМ м. Бахмута, яку готує викладач образотворчого мистецтва Сапаргелдієва Н.Б., запрошує в подорожі по епохам для більш глибокого дослідження особливостей розвитку музики, образотворчого та літературного мистецтв в світі, Україні, а також рідному Бахмуті.
Сьогодні в рамках «Академії» відбувся інтегрований урок - екскурс по епосі Реалізму.
Про назву епохи, до якої вирушили учні 4 класу художнього відділення та учні музичного відділення, присутні дізнались під час розв’язування кросворду.
Далі викладач розповіла про особливості розвитку стилю Реалізм в суспільстві ХІХ – початку ХХ ст., а самі учні в ході уроку розповіли про розвиток музичного мистецтва, архітектури, скульптури, живопису. Ілюстраціями до заходу стали художні роботи учнів Надії Борисівни– Гребенюк Валерії, Цмак Мілани, Онищенко Поліни, Морозової Анастасії, Кочнової Мілани, Білецької Валерії, а музичну прикрасу створили номери у виконанні Кириченко Арсенія (викл. Дахновський Ю.Б., конц. Кращенко І.В.), дуету скрипалів Касперович О.П., Сироватської Г.С.(конц. Іпатова В.Ю.), Титова А.Р.
Цікавим було і підведення підсумків уроку - за допомогою методу «Кейс» кожен учень висловив свої враження від екскурсу та розповів про те, що його найбільш вразило.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням