8 травня в Україні відзначається День пам'яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі. 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ми пам'ятаємо подвиги справжніх героїв і ніколи не забудемо тих, хто самовіддано боровся за Перемогу. У наших серцях завжди буде жити пам'ять про захисників, які своєю мужністю та відвагою здобули мир та свободу не тільки для України, але і для багатьох народів Європи.
Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують сьогодні українські солдати, захищаючи нашу країну на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя. І ми впевнені, що разом ми зможемо відстояти незалежність нашої держави, зробити її процвітаючою європейською країною, шанованою світовим співтовариством.
Для України Друга світова війна - національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси і вбивати інших українців.
Серед величезних втрат українського народу у Другій світовій війні важкими були демографічні. Війна і окупація призвели до різкого, катастрофічного зменшення кількості населення, значних деформацій в його національному, статевому, віковому та професійному складі. Сукупні демографічні втрати громадян Української РСР та інших національностей протягом 1939-1945 років поки оцінюються від 8 до 10 млн осіб.
За твердженнями вчених, було зруйновано близько 700 українських міст і 28 000 сіл, спалено близько 320 000 господарств. Україна в результаті Другої світової війни зазнала матеріальних втрат в розмірі понад 45% від збитку за всього СРСР.
Вічна слава всім воїнам, які віддали життя в боротьбі за незалежність, і низький уклін героям, які пройшли через пекло війни і отримали перемогу!
Останні статті на сайті
- Особливості надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальний сезон 2024-2025 років
- Податкова декларація про майновий стан і доходи та термін сплати задекларованих сум податкових зобов’язань з ПДФО
- Щодо перереєстрації РРО/ ПРРО у разі перейменування назви міста, вулиці
- За якими кодами класифікації доходів бюджету сплачується військовий збір?
- Заяву на проведення фізичної ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку можна подати через контакт-центр Пенсійного фонду України
- Які дії платника якщо протягом операційного дня не отримано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування?
- Щодо сплати військового збору при застосуванні податкової соціальної пільги
- Щодо авансових внесків платників податку на прибуток, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями
- На допомогу платникам податків: розділ «Онлайн-навчання» доповнено новими матеріалами
- Як швидко та зручно подати заяву на призначення пенсії