Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

Капітальний ремонт тролейбуса

Переглядів: 756
20.10.2020 - 16:18

Автопарк КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» поповнився ще одним відремонтованим пасажирським тролейбусом, який відсьогодні виїжджатиме на міські маршрути.   

Капітальний ремонт машини виконано силами працівників комунального підприємства за кошти міського бюджету. Для придбання запасних частин та інших необхідних матеріалів витрачено до 2 млн. грн. Новий тролейбус коштує у 4 рази більше.

Відремонтований пасажирський транспорт оснащений сучасними приладами, оздобленням та апаратурою. Має систему забезпечення повітрям, опаленням, ланцюгів керування. В салоні машини та кабіні водія встановлено нові сидіння, LED освітлення, звукова інформаційна система та інше. Взагалі, тролейбус відповідає всім вимогам для комфортного перевезення пасажирів у громадському транспорті.

Міський голова Олексій Рева подякував колективу «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» за якісно виконану роботу та побажав подальших успіхів в роботі.

Автопарк КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» поповнився ще одним відремонтованим пасажирським тролейбусом, який відсьогодні виїжджатиме на міські маршрути.   Автопарк КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» поповнився ще одним відремонтованим пасажирським тролейбусом, який відсьогодні виїжджатиме на міські маршрути.   Автопарк КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» поповнився ще одним відремонтованим пасажирським тролейбусом, який відсьогодні виїжджатиме на міські маршрути.   Автопарк КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» поповнився ще одним відремонтованим пасажирським тролейбусом, який відсьогодні виїжджатиме на міські маршрути.   Автопарк КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» поповнився ще одним відремонтованим пасажирським тролейбусом, який відсьогодні виїжджатиме на міські маршрути.   Автопарк КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» поповнився ще одним відремонтованим пасажирським тролейбусом, який відсьогодні виїжджатиме на міські маршрути.

Пошук

Актуально