Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 105 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Все про COVID-19 для МСП. Як працювати бізнесу в умовах карантину? Знайдіть відповіді на усі запитання.

Переглядів: 1800
28.10.2020 - 11:44

Для оперативного висвітлення законодавчих та інших змін, які стосуються діяльності підприємців в умовах пандемії, Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину: https://sme.gov.ua/covid19/

Вказаний вебсайт містить актуальну інформацію та системно оновлюється. На вебсайті вже міститься доступна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності з метою протидії поширенню захворювання СОVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.

Крім того, аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення Export Promotion Office/ Офісу з Просування Експорту   проводиться системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії СОVID-19 на бізнес та очікувань на 2021 рік. За результатами буде сформовано аналітичний звіт, який буде надіслано   учасникам опитування до кінця  грудня 2020 року на  е-mail, вказаний під час реєстрації у дослідженні.

Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням: https://web.gradus.app/business.

Надані відповіді будуть взяті до уваги при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва в Україні.

Додатково:

Останні статті на сайті