27 січня за рішенням Генеральної асамблеї ООН і Європейського парламенту визнано Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це найбільший в історії злочин проти людства. В кожному окупованому місті була своя трагедія, яка не оминула і Бахмут. Більш ніж 3000 жителів міста були заживо замуровані в камері № 46 алебастрової штольні заводу шампанських вин.
У день пам’яті жертв Голокосту ми схиляємо голови перед людьми, життя яких забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям.
Пам’ять про невинно вбитих за ознаками етнічної, расової, релігійної приналежності демонструє рішучість міжнародної спільноти ніколи більше не допустити повторення страшних злочинів.
Останні статті на сайті
- Майбутній пенсіонере, контролюй свій стаж!
- Побачив міну — стій!
- Мінна безпека
- Новації Закону № 4113 щодо законодавчих змін у справлянні військового збору
- Новації Закону № 4113 – зміни до Податкового кодексу України
- Особливості надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальний сезон 2024-2025 років
- Податкова декларація про майновий стан і доходи та термін сплати задекларованих сум податкових зобов’язань з ПДФО
- Щодо перереєстрації РРО/ ПРРО у разі перейменування назви міста, вулиці
- За якими кодами класифікації доходів бюджету сплачується військовий збір?
- Заяву на проведення фізичної ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку можна подати через контакт-центр Пенсійного фонду України